Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akit skizofréniával és autizmu...

Akit skizofréniával és autizmussal diagnosztizálnak, lehet jogositvanya vagy egyaltalan fel veszik valahova dolgozni?

Figyelt kérdés
2021. okt. 19. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem engedélyezte pszichiáterem, azzal a feltétellel, hogyha rosszul vagyok nem vezetek.
2021. okt. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Autizmussal meg igen, de skizofréniaval már nem vesznek fel.
2021. okt. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Autista orvos ismerősöm van, aki simán vezet is. Bár volt már rá példa, hogy a nagy dugóban nagyon nehezen bírta. Skizofréniával már nem hiszem, hogy engedik.
2021. okt. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy skizofrén ismerősöm fordító,otthonról is tud dolgozni.ha vki IT szektorban el tud helyezkedni az akár otthonról is tud dolgozni, persze nm könnyű de több lehetőség van munkát szerezni.
2021. okt. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy skizofrén orvoshoz volt szerencsém, aki nem tudom praktizál-e még, de sanszos. Ha szedi a gyógyszereit fel sem tűnik, hogy gond van vele. De ha nem szedi, akkor nem semmi diagnózisokat tud felállítani. (Egyszer volt ilyen.)
2021. okt. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy köteles megmondani, mi a betegséged, tehát szinte bárhova felvesznek. Még a miniszterelnökről is rebesgetnek ezt-azt.
2021. nov. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!