Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire nehéz most letelepedn...

Mennyire nehéz most letelepedni Angliában így a Brexit után?

Figyelt kérdés

Érettségim van meg beszélek 3 nyelven felsőfokon de nincs szakmai tudásom. Bármilyen munkát elvállalnék amivel fenn tudnám magam tartani ott kint csak nem tudom mennyire nehéz most kijutni? Munkát vállalni, szállást találni, vízumot intézni. Van valakinek tapasztalata?


Beszélgettem néhány emberrel de mindenki az ellenkezőt mondja. Valaki szerint gyerekjáték az egész csak elég munkát találni. Más meg azt mondja hogy kell legyen valamilyen szakmád, pontokat kell gyűjteni stb.


2022. ápr. 23. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Hosszú távon az ausztrálhoz hasonló pontrendszer alapján történő bevándorlási rendszert akartak létrehozni. Aztan, hogy ez sikerült-e már azt én sem tudom, kicsit kaotikus nekem ez az egész

. Én is jobban szeretem az angol a némethez képest, de egy Németországi letelepedés az sokkalta biztosabb és kiszamithatobb most.

2022. ápr. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!