Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2 millióval neki vágni jó ötlet?

2 millióval neki vágni jó ötlet?

Figyelt kérdés

Egy fiatal pár vagyunk,a vidéki anglia vonzó számunkra a jelenlegi brexit mizéria ellenére is.Beszéljük a nyelvet,szorgalmasak vagyunk így munkaügyben is bizakodóak vagyunk.2 millió kiinduló tőkénk van,referencia nélkül nem szobát hanem lakást szeretnénk bérelni aztán elhelyezkedni.

Ennyi pénzzel lehetséges? Melyik környéket ajánlanátok? Mi Birmingham,Brighton,North Yorkshire területein gondolkodunk.



2019. jan. 2. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem kevés, inkább induljatok szobával és ha minden összejön, akkor még mindig lehet váltani.
2019. jan. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szakma?
2019. jan. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is kevés, milyen szakmátok van? Szerintem ha lehetőségetek van és jó szakmatok a 2M itthon egy jó alap ahhoz lehet gyűjtögetni akar lakáscélra is vagy bármi másra.:)


Én Angliába biztosan nem mennék nekem Németország sokkal szimpatikusabb de ha komoly elhatározásotok van természetesen jó döntés lehet.:)

2019. jan. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!