Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire reális összeg ez...

Mennyire reális összeg ez bankfióki fizetésként?

Figyelt kérdés

Gyakornoki pozi, bankfiók br 356.000 Ft

félévig és utána vehetnek át.

Ez nettó 232.000 Ft kb, ha kedvezmények nélkül adózik valaki.

Én itt eléggé elgondolkoztam, hogy érdemes-e ebbe belevágni


máj. 14. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen reális. Van olyan bank, ahol ennél kevesebbet fizetnek
máj. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyira érdekelne ez a terület egyébként és úgy érzem, hogy nekem való lenne, de ennek a másfélszeresét is el tudom érni más területen. Közgazdasági diplomám van, egy multi termelő vállalat ezt simán kifizeti.
máj. 14. 14:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Én most fogok nagykorúsítani gyakornokot, multi, pénzügyi admin terület: bruttó 550.000,-Ft+cafeteria
máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az mit jelent, hogy nagykorúsítani? elmúlik 25 vagy pedig gyakornok teljes pozi?

Én mivel éppen 25 vagyok ez a pénz, amit ajánlattak..hááát... :D egy 25 év alattinak biztosan ideális

máj. 14. 14:57
 5/6 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok. Ez saját kifejezés, levelezőn van mesteren, és már nem tudtam diákként foglalkoztatni, ami a 2500Ft/óra, ezért találtam neki nagykorú pozit, mert ügyes.
máj. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez alap fizu. Majd ha már értékesítessz abból lesz normál fizud.
máj. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!