Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan zajlik nálatok a...

Hogyan zajlik nálatok a cégnél a fizetés emelés?

Figyelt kérdés

Volt olyan hely, ahol egyesével volt "megbeszélés", de hiába kerítettek ekkora feneket, elég nevetséges összeget emeltek (mindenkinek).

Volt ahol elsunnyogták.

Volt, ahol meg ígérgették (gondolom azóta is ígérgetik).

Van ahol normálisan intézik, hogy teszem azt januártól minden csinnadratta nélkül több pénzt utalnak, és a szerződésben is maguktól javítják vagy esetleg eleve benne van?



2022. ápr. 29. 10:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

"Van ahol normálisan intézik, hogy teszem azt januártól minden csinnadratta nélkül több pénzt utalnak, és a szerződésben is maguktól javítják"


Tisztaban vagy vele, hogy egyoldaluan nem modosithat munkaszerzodest a munkaltato?

2022. ápr. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Gyerek vagy kérdező? Ez nem így működik, hogy gondol egyet a munkáltató és módosítja a szerződésedet, vagy nem annyit utal, amennyi a szerződésedben van.
2022. ápr. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hogy intézik nálatok?
2022. ápr. 29. 10:45
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Hát nálunk egy szóban emelnének, de évek óta nem történt ilyen. Egyébként minden munkahelyemen vagy automatikus volt, megbeszélés nélkül, vagy egyenként elbeszélgetve.
2022. ápr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
Megkérem a könyvelőmet, hogy ezentúl többet bérszámfejtsen nekem 🤣
2022. ápr. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Szólok a feleségemnek, hogy a következő hónaptól többet utaljon.
2022. ápr. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Évente van igazgatósági tagokkal teljesítményértékelő megbeszélés, ami kb 1 órás alkalmazottanként.


Egyéni teljesítmény, és cég pénzügyi helyzete alapján van akkor prémium osztás (olyan 1-2 havi bérnek megfelelő), és fizetés emelésről szó. Nekem idén 16% volt az emelés, nem próbáltak alkudozni vagy sumákolni bármit is.

2022. ápr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
28%
Többet lopok.
2022. ápr. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam kis cégnél, ott nem volt rendszeres fizetésemelés én meg voltam olyan balfék, hogy 4 évig nem szólaltam meg, hogy emelést kérjek.

Dolgoztam multinál, ott éves értékelés alapján járhatott fizetésemelés illetve ha a bérsáv alján voltál, akkor mindenképp emeltek, ha a bérsáv emelkedett.

Ahol most vagyok, ott évente az inflációval emelnek automatikusan és az évi teljesítményértékelőn lehet emelést kérni, ha akarsz.

2022. ápr. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A szakszi intézi. Elöször a helyi menedzsmenttel egyeztetnek aztán mennek Bécsbe a központi HR-hez.
2022. ápr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!