Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan zajlik egy állásinterjú...

Hogyan zajlik egy állásinterjú, miket kérdeznek?

Figyelt kérdés
Nemrég végeztem az egyetemen. Az első komoly állásinterjúmra készülök. Izgulok picit. Hogyan éltétek meg az első interjút?

2019. júl. 29. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Mihez értesz, miből írtad a szakdolgozatod, hol voltál szakmai gyakorlaton és mit csináltál.

Hol képzeled el magad 5 év múlva.

Milyen állat lennél (borzasztó elcsépelt kérdés, de még a HResek nem unják vmiért)

3jó és 3 rossz tulajdonságod.

2019. júl. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Erre az állatos kérdésre nem gondoltam volna, furának tartom. :)

izgulok, hogy behívjanak interjúra, az első szűrésen átmentem. A szakdogám témája nagyon egybevág az állással, remélem ez + pont.

2019. júl. 29. 11:17
 3/6 anonim válasza:
91%
Milyen típusú állásra jelentkeztél, és hogy ment az interjú? :)
2019. júl. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy bankba jelentkeztem. :) Még nem voltam az interjún, csak az előszűrésen mentem át. Azt írták e-mail-ben, hogy majd értesítenek. Két hét múlva telik le a jelentkezési határidő, de mondták, hogy addig nem jelentkeznek. Pedig reménykedtem benne. :(
2019. júl. 30. 15:41
 5/6 A kérdező kommentje:
Mármint nem a bank írta, hogy nem jelentkeznek, hanem egyik ismerősöm. Szerinte megvárják, hogy leteljen a határidő, amit furcsáltam.
2019. júl. 30. 15:45
 6/6 anonim válasza:

Elozo válaszoló vagyok:

Persze, hogy megvárják, hiszen minél többen jelentkeznek akkor ők annál több ember közül valaszthatjak ki a számukra legmegfelelőbbet...

Ismeros a helyzet, én is hasonló cipőben jarok mint te :-)


További kerdesek amit még kaphatsz:

Miért tartod magadat megfelelőnek erre a pozícióra?

Mik a rövid/hosszu távú terveid?

Milyen számodra a jó vezető?

Mit tartasz a legnagyobb szakmai sikeresnek?

Mesélj el egy konfliktus helyzetedet, és azt hogyan oldottad még?

Mi motival?

Mit jelent számodra a siker?


Hirtelen ennyi jut eszembe :-)

2019. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!