Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan zajlik nálatok a...

Hogyan zajlik nálatok a cégnél a fizetés emelés?

Figyelt kérdés

Volt olyan hely, ahol egyesével volt "megbeszélés", de hiába kerítettek ekkora feneket, elég nevetséges összeget emeltek (mindenkinek).

Volt ahol elsunnyogták.

Volt, ahol meg ígérgették (gondolom azóta is ígérgetik).

Van ahol normálisan intézik, hogy teszem azt januártól minden csinnadratta nélkül több pénzt utalnak, és a szerződésben is maguktól javítják vagy esetleg eleve benne van?



2022. ápr. 29. 10:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy hónappal ezelőtt a cég összes dolgozója kapott 1 eurós fizetésemelést a tehermentesítési támogatások keretein kívül.(Németo.)
2022. ápr. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Természetesen óránként értendő.
2022. ápr. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Eddigi cegeimnel mindig volt ev elejen egy idoszak amikor voltak a bertargyalasok. Ezekre ha ugy mentel h a cegre biztad magad akkor 3-4 szazalek volt az emeles ha meg ugy hogy megmondtad hol mennyivel adnanak tobbet akkor vagy megadtak vagy nem.
2022. ápr. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
13 és ha nem, akkor is azért többet adtak végül mint a 3-4%?
2022. ápr. 29. 13:52
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem
2022. ápr. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
50%

Mrmint persze adtak volna, de amikor tudod hogy mennyit ersz akkor nem allsz le 5-10 szazalekos emelessel ha mashol tudod hogy megkapod a 20-30-50 szazalekot...

En legalabbis eddig igy bertargyaltam, vagy megkaptam amit elore eldontottem vagy meg azon a heten felmondtam

2022. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

10+ éve dolgozom ugyanannál a cégnél. Ez idő alatt általában év eleji bértárgyalás volt, ahol megalkudtunk az emelésről a főnök/tulajjal.

Olyanra is volt példa hogy bővült a feladatköröm, ebben az esetben külön tárgyalás volt arról, mennyiért vállalom a több feladatot.

A főnökömnek vannak jó és vannak rossz tulajdonságai, de azt mindig, mindenki előtt hajlandó vagyok kijelenteni, hogy pénzügyekben maximálisan korrekt.

2022. ápr. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi az éves teljesítmény értékelés alapján kapunk. Ha húztad rendesen a saját szekered, akkor minden évben emelnek valamennyit. Nincs stagnálás.
2022. ápr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Felhívnak telefonon és az ügyvezető titkárnője közli, hogy ettől, meg ettől a dátumtól ennyi és ennyi emelést adott a cég, és köszönik, hogy náluk dolgozok.


( vagyonőr )

2022. ápr. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!