Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit hibázol a munkádban,...

Mennyit hibázol a munkádban, és hogyan kezeli ezt a főnököd (ha van olyanod)?

Figyelt kérdés
Mennyire súlyos hibák ezek? Sok év tapasztalat után is megesik, hogy valamit elrontasz?

2022. máj. 5. 14:06
A kérdező szavazást indított:
Nagyon sokat hibázom, szinte minden nap.
Heti 1-2x előfordulnak kisebb hibák.
Heti 1-2x durvább hibákat is ejtek.
Ritkán fordul elő, nagyon alapos vagyok.
Sosem hibázom.
28 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eddig meg sose volt olyan hibam amit utana plusz munkaval ne lehetett volna kijavitani. Sose voltam szamon kerve hogy mit miert szurtam el.
2022. máj. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább apróbb bakikat csinálok, de azt elsikálom valami kamuval és gyorsan rendezem :D
2022. máj. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Én szabadúszó vagyok egy "kreatív" iparágban, és ha túl nagyot hibázom, akkor fújhatom a következő megrendelést. Úgyhogy a magam legdurvább főnöke vagyok sokszor, és meg kellett tanulnom hogy hogyan jöjjek rá menet közben arra, mi tetszene az ügyfélnek, és hogyan adjam el úgy az ötleteimet, hogy azt higgye, neki jutott eszébe.
2022. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb baromságot még nem csináltam, a kicsiket és a szándékos szabálytalanságokat rutinosan eltussolom.
2022. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt olyan munkaköröm, amit nagyon nem szerettem és egy idő után idegességemben hibát hibára halmoztam. Egyiknek sem lett következménye, de a sokadik után inkább felmondtam.
2022. máj. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eddig csak par hiba volt, csak figyelmetlenseg miatt.
2022. máj. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!