Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen a munkakeresésben vagy másnak sem írnak vissza?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja küldözgetem az önéletrajzom, de semmi. Nem válaszolnak szinte sehonnan, 1-2 állásinterjún voltam de nem engem választottak.


Igazából nyelveket beszélek és valahogy muszáj lenne nettó 300.000Ft-ot keresnem hogy tudjam fizetni az albérletet és a kiadásaimat. Pest és Fejér megyében nézelődök. Logisztika részen nincs tapasztalatom de a nyelvek miatt szívesen kipróbálnám, gyorsan tanulok. Bármi ilyen szállodai recepció vagy ügyfélszolgálat/adminisztráció ahova kell az idegennyelv az érdekelne.


Hova jelentkezzek? Vagy a bérigényemmel van a baj? Túl sokat kérek? Sajnos az albérlet 150.000Ft plusz a rezsi... és akkor még ennem is kellene valamit. Nem vagyok nagy költekezős, nem vágyom nyaralásra sem. Csak jöjjek ki a hónap végén... Más sem talál ennyire munkát vagy csak én vagy béna?


2022. máj. 9. 07:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek lehetséges olcsóbban Pesten egy kis lakást találni? :/ Szoba nem érdekel sajnos mert van egy minivállalkozásom is ami nem férne meg egy szobában sajnos.
2022. máj. 9. 19:56
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennyire nincs pénzed, akkor érdemes meggondolni, hogy a mini-vállalkozásodat megéri-e fenntartani vagy miatta drága albérletben lenni. Ezek szerint nem hoz annyit a vállalkozásod, hogy ezt megengedd magadnak, így viszont csak viszi a pénzt.
2022. máj. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 CsakAKommenteketJöttemOlvasni válasza:
100%

Szerintem segíthet, ha néhány helyre személyesen adod le a jelentkezést, az sem baj, ha ismerősöket kérsz meg, hogy adjanak ötletet.

Saját példám volt: diákmunkahelyem egy bolt volt. Suli után pár hónap keresgélés után vissza is mentem oda dolgozni. Csak 250 körüli a keresetem, de van még kafatéria és nagyon jó a munka is.

És nem szégyenlem, hogy így kerültem be

2022. máj. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!