Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van még egy ilyen szerencsétle...

Van még egy ilyen szerencsétlen lúzer a Földön, mint én? Tényleg ennyire el lennék átkozva?

Figyelt kérdés
Tippmix...Ha a hazai csapatra teszek, a vendég nyer. Ha kosármeccsen hogy 160 pontnál több lesz, az biztos, hogy 159 pont. Ha kézilabda 54,5 gólnál kevesebb, az tuti hpgy 28-27 a végeredmény. Egyszerűen sosem nyertem még 5 forintot sem és soha nem is fogok. Hosszú szünet után ma újra feltettem egy 10 ezrest egy kosármeccsre, hát persze hogy 1 qwa ponton múlott és elment...Minek élek én?

2022. jan. 9. 20:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%

Azért, hogy a szerencsejáték zrt-nek rendes profitja legyen. 😃


Az ilyen kis luzerek meg is érdemlik.


Ez szerencsejáték.

Érted, hogy ez mit jelent? 🤔

2022. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Tudod szokták mondani a szerencsejáték a vesztesek sportja. Pláne így hogy csak vakvilágba megraksz dolgokat. Ne ettől várd a csodát.
2022. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Van.. kb mindenki aki játszik és mellé még azt is hiszi, hogy majd ő kijátssza a rendszert.
2022. jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
5%

Azok mondják ezt, akik nem értenek hozzá. A szerencsejáték a legjobb és legbiztosabb módja a kitörésnek a szegénységből. No ehhez persze rengeteget kell tanulni, és ezt nem tanítják egyetemen.

Kérdező, te meg egy balf@sz vagy. Gondolj csak bele! Mindenki azt hiszi, jobban ért a sportfogadáshoz, mint az átlag, de ha olyan "információid" vannak, mint az átlagnak, akkor nem vagy jobb az átlagnál, tehát veszteséges leszel. Mindenki eredmenyek.com-ot nézeget. 12 évesen még én is ezt a szintet képviseltem. Ideje továbblépni. Remek tippadó platformok vannak, ahol profi tipsterek tippjeit követheted. Válogass!

2022. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
én anno feltettem egy meccs 90.percében 10ezret (online fogadás), hogy nem lesz több gól. erre nem rúgtak egyet a 94.ben:DDD na jó, de egyszer nyertem is, bár az totál véletlen volt. 500 Ft-tal megjátszottam 4 válogatott meccset Döntetlenre poénból. erre mind bejött, nyertem 52ezret :DD
2022. jan. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
22%
6%-os értékelésetek hűen tükrözi a hozzáértéseteket a szerencsejátékhoz. :)
2022. jan. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Méghogy ebből meggazdagodni...Amikor a nehéz meccset pl. döntetlen azért nem lehet eltalálni, a tutit meg azért (lásd a hétvégéna Bayern sz.pása például) Amiket tipplapon is olvasok a nagy "hozzáértőktől", azon tippek 80 %-a is kuka...
2022. jan. 10. 16:27
 8/21 anonim ***** válasza:
A profi sportfogadók is ilyen baszott nagy, akár milliós bankrollokkal, max 57-61%-ban tudnak produkálni nyerő szelvényeket, így tudnak nyereségesek lenni. A maradék pedig náluk is bukó szelvény.
2022. jan. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

"6%-os értékelésetek hűen tükrözi a hozzáértéseteket a szerencsejátékhoz. :)"


megjött az ügyeletes mindenhez is értő profi...

2022. jan. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem a tipplapot kell olvasgatni. Blogabet, tipstertube. Hajrá!
2022. jan. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!