Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A cégeknek miért esik nehezükr...

A cégeknek miért esik nehezükre visszajelezni?

Figyelt kérdés
Összesen kb. a cégek 1/3-a jelzett vissza, hogy nem vettek fel. Valahol az utolsó interjún azt mondták, hogy jól teljesítettem, és valszeg felvesznek, várjak pár napot és kiderül. Ez volt másfél hónapja. Azóta is várom hogy kiderüljön. De a többi is hasonló. Lemennek az interjúk és egyszerűen b*sznak legalább egy emailt írni, hogy bocsi, nem téged választottunk. Én meg addig reménykedjek minden nap, hogy na hátha majd ma... Meg addig ne is jelentkezzek máshová, mert mivan ha az előzőhöz felvesznek.

2022. máj. 9. 11:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
48%
Negatívat nem szabad visszajelezni mert van aki képes megjelenni személyesen, hogy elégtételt vegyen és beverje a HR-es arcát.
2022. máj. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Teljesen megértem a kérdezőt. Én is voltam már olyan helyzetben, hogy több körös interjú, mindegyik jól sikerült, az utolsó beszélgetés is. Helyben voltam, minden adott volt, Karácsony előtt volt, mentek szünetre. Mondta a hölgy, hogy január első hetén jönnek vissza és akkor eldől, kit választanak. Külön megkértem, hogy szóljanak már vissza, ha igen, ha nem, mert akkor keresek tovább. Egy másik cégnél ugyanígy, ott annyi, hogy nem tudtam mi hogy sikerült, de ott is január első hetét ígérték. Közben máshová is mentem. Január 17tel kezdhettem egy harmadik helyen. Nagyon az első kettőből szerettem volna, de január első két hetében egyik sem jelzett, így elvállaltam, kellett a meló közel 1 hónap munkanélküliség után és nem várhattam a bizonytalanra. Amint aláírtam a szerződést, az egyik hívott, hogy felvettek. Akkor már nem volt pofám visszalépni a harmadiktól, aki korrekten, első interjúnál megmondta, hogy felvesz. De a mai napig bosszant, hogy nem tartották magukat a megbeszéltekhez az első helyen. Az helyben lett volna és jobb fizuért. Állítólag első héten még nem tudták dönteni, de akkor legalább egy mait dobogott volna, hogy köv héten elválik, mert akkor én is azt mondtam volna a harmadiknak, hogy még egy helyet megvárok, mit mondanak. A második hely mai napig nem értesített.
2023. márc. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!