Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek azokról,...

Mi a véleményetek azokról, akik állandóan az állásinterjún a home office, távmunka, remote munkabeosztást hiányolják?

Figyelt kérdés
Hozzánk a covid óta csomó ilyen ember jelentkezik a főnökség szerint, amikor magában a hirdetésben sem volt ez a lehetőség benne. Vagy ma már tényleg mindenki elkényelmesedett ennyire?!
2022. máj. 16. 14:37
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Attól, hogy nem dolgozik ténylegesen, attól mitől haladna?
2022. máj. 16. 17:37
 22/32 anonim ***** válasza:
34%
Még mindig nem küldted el hogy melyik ez a cég és a hirdetést sem:(
2022. máj. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
81%
Csak nagyon kíváncsi vagyok legalább arra hogy milyen szférába történik ez, de gondoltam hogy kamu kérdés:)
2022. máj. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Közszféra
2022. máj. 16. 17:58
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért kell meglepődni a home office igényen. Én 2014-től kezdtem el dolgozni, már akkor is adott volt az otthoni munka lehetősége, most meg aztán már kb. alapvető rengeteg iparágban.

A saját munkakörömben eszembe nem jutna olyan állást elvállani, ahol LEGALÁBB 2-3 nap homeoffice nincs fixen.

Sokkal produktívabb vagyok otthonról, sőt az átlag ledolgozott óraszámom is magasabb, de mégis kevesebb időt cseszek el a napomból, mert nem kell 1-2 órát utazgatni, meg "kicsípni" magamat irodába.

2022. máj. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

#21


Ha megcsinálja a feladatot, amit kiszabnak rá, akkor nem mindegy?

2022. máj. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
34%
Közszféra, nincs is több kérdésem. Csak nem egy alapítványi iskola?
2022. máj. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Jó ez mind szép, de úgy állnak hozzá sok helyen, hogy az a produktivitás, hogy pl tegnap is 12 órát lötyögtem benn, kb alig haladtam. De benn voltam jó sokat.
2022. máj. 17. 07:52
 29/32 anonim ***** válasza:
Tényleg megnézném a konkrét hirdetést nagyon szívesen.
2022. máj. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Tök igazuk van. 2022 van, az elmúlt 2 év be is bizonyította, amit néhány felvilágosultabb vezető korábban is tudott, hogy ugyanolyan hatékonyan lehet otthonról is dolgozni, mint bejárkálva. Egy csomó időt elvisz a bejárkálás, ha az ember nem a szomszédban lakik, amit senki se fizet ki, sehogy nem térül meg. Az emberek sokkal rugalmasabban tudják szervezni a mindennapjaikat, ha otthonról dolgoznak, nem egyfolytában rohannak maguk után. Ok, vannak, akiknek jó bejárni, azok járjanak, de ne legyen kötelező.

Meg is érdemlik az ilyen rugalmatlan munkáltatók, hogy nehezen találnak embert.

2022. máj. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!