Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik olyan munka, hogy...

Létezik olyan munka, hogy éjjeli ör? Aki csak éjjel dolgozik?

Figyelt kérdés
Én mindenképpen éjszaka szeretnék csak dolgozni, amikor üres a munkahely. Müszakozni nem akarok. Akár heti 5 nap is menne az éjszaka. Létezik ilyen állás? Hogy keressem? Az álom az lenne, hogy egy üres irodaházat kéne örizni éjszaka.
2022. máj. 16. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Letezik, de nem ezen a neven. Ha van orzo-vedo engedelyed, szamlakepes vallalkozo vagy, akkor el tudsz menni olyan ceghez aki foglalkozik ejszakai orzes-vedessel is.


[link]

2022. máj. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Van persze, én kettő ilyenről is tudok.
2022. máj. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ha van orzo-vedo engedelyed, szamlakepes vallalkozo vagy, akkor el tudsz menni olyan ceghez"


Több ismerősöm dolgozott ilyen munkába. Se örző védő engedélyük nem volt, se számlaképes vállalkozók nem voltak. Egyszerűen csak alkalmazottként oda voltak ültetve egy bódéba, néha körbe kellett sétálniuk, meg ha valami balhé van akkor rendőrt hívni.

2022. máj. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van, csak már nem éjjeliőrnek hívják. Nagyapám volt éjszakai portás a Hungexpo-nál, de ez kb. 30 évvel ezelőtt volt.
2022. máj. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van, én jelenleg is éjjeli őrként dolgozom (telephely őrzés)
2022. máj. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaja, az őrködésnek ez a jó formája, mert kialszod magad, aztán a tiéd az egész nap frissen. Kb. pénzért alszol.
2022. máj. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!