Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Allasinterjun ertekesitesi...

Allasinterjun ertekesitesi szituacio?

Figyelt kérdés

Tudnatok segiteni? Jelentkeztem ertekesitonek bankhoz…palyakezdok jelentkezeset is vartak gondoltam miert ne…masnap hivtak is 1.fordulos interjura amin atjutottam igy jon 2 nap mulva a 2.fordulo…

Mondta az interjuztato valoszinu lesz szituacio, ertekesiteni kell hitelt…

Mivel meg sose ertekesitettem igy eleg nehezkes…tudom hogy belejonnek idovel, ha tanitanak majd…de igy tapasztalat nelkul…interjukon alapbol stresszes vagyok…Mivel gyozhetnem meg az interjuztato holgyet majd?



#bank #Szituacio
2022. máj. 18. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Ha neked kell ügyfeleket bevinni hogy vegyenek fel hitelt ey minden ierősödre tukmálnod kell majd, az ugy gáz.

Ha nincs ügyfel kirúgnak.

Meg van szabva hogy havonta hány uj ügyféllel kell szerződnöd.

2022. máj. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
*és minden ismerősödre
2022. máj. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt ismerned a Wall Street farkasa c. filmet, kiemelten a "toll eladás" jelenetet..
2022. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Velem is erőltettek ilyen szituációs baromságot, igaz más területen. De mondom, ember, ha nem ismerem a környezetet, a tényezőket, magát a résztvevőket, akkor nem tudok hiteles lenni. Nem is vettek fel, de nem is bánom. Azóta sokkal jobb helyen dolgozom, lassan 8 éve.
2022. máj. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt részem ilyen "értékesítési szituáció"-s műmájerkedésben.

Rákészültem, utánaolvastam, sikerült megfeleni az állítólagos levárásoknak.

Figyeltem az öltözködésre, rendben volt a bevezető szöveg, időben megvolt az átkötés a termékre, figyelem felketés/érvelés/ lehetőségek ismertetése....stb.

Aztán kettő hét alatt kiderült, hogy egy ostoba színjáték, az egésznek semmi köze a valósághoz.

Egy hónap múlva fölmondtam.

2022. máj. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, írj privát üzenetet, segítek, csak hosszú lenne, meg kérdeznék párat hozzá :)
2022. máj. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!