Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik sulit érdemes elvégezni...

Melyik sulit érdemes elvégezni 40 felett? Többi lent..

Figyelt kérdés
Irodai munkát szeretnék hosszútávon végezni, melyik tanfolyam lenne ideális? Jogi asszisztens v. pénzügyi számviteli? 40 elmúltam, lassan közelebb az 50-hez. Régen bankban dolgoztam (betanított munka, banki program hasznalata). A jogi terület mennyire száraz? A jogi asszisztens végzettséggel gondolom könnyebben be lehet jutni pl. bíróságra. Illetve dilemma, hogy a pénzügyi suliban a gyakorlati részek gondolom nehezek és matekra alapulnak, (nem biztos hogy menne) viszont vszűleg több a lehetőség. Csak olyan suliba vágnék bele amit biztosan el tudok munka mellett végezni. Aki esetleg egyiket v. másikat elvegezte, tudna írni tapasztalatot?

#40 felett melyik sulit #pénzügyi v. jogi asszisztens
2022. máj. 21. 11:15
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Értem. Viszont úgy tudom ilyen helyekre elég az érettségi, a felsőfokú végzettség sem ad több fizut mivel bertabla van.
2022. máj. 31. 13:19
 22/23 anonim ***** válasza:
Közigazgatásban, bíróságon, ügyészségen így van. De pl. egy ügyvédi iroda már más tészta.
2022. jún. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Elnézést utolsó természetesen zöld pacsi, véletlen a másikra nyomtam.
2022. jún. 2. 07:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!