Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kell egy állásinterjún...

Hogyan kell egy állásinterjún motiváltnak tűnni?

Figyelt kérdés

Sajnos a személyiségem elég introverált, emiatt nem vagyok az az állandóan mosolyog, kérdez, beszél - típus.


Sokszor kapom azt a visszajelzést, hogy nem tűnök elég motiváltnak, lelkesnek.


Ezt mesterségesen hogy lehet megjátszani?



2022. máj. 23. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk ha érdekel is a meló, ahova jelentkezel és nem csak kényszerből csinálod...
2022. máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szerintem mindenki elsősorban a pénzért dolgozik azért.

Én is.


Azt nem mondom, hogy nem érdekel, de ha annyi pénzem lenne egy yacht-on múlatnám az időt Indonéziában.

2022. máj. 23. 11:58
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem mindenki csak a pénzért dolgozik. Pl. ha nekem sok pénzem volna, akkor is ugyanúgy programoznék, csak akkor szabad szoftvereket fejélesztenék.


Megjátszani nem nagyon lehet, pláne introvertáltként...

2022. máj. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
En nem penzert dolgozok, tenyleg szeretem amivel foglalkozok. Igaz nem is vagyok alkalmazott.
2022. máj. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A nem vagy stresszelos, akkor igyal egy eros kavet elotte, vagy ha megkerdezik kersz-e valamit kerj kavet. Viccen kivul.
2022. máj. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy stresszelos...

#5 voltam.

2022. máj. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyél mosolygos erdeklodo
2022. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Vágj jópofit, legyél extra kedves, már-már simulékony, lehetőleg tartsd fenn a próbahónap alatt ezt az állapotot, ha tetszik az állás, utána mehet a pofavágás, nemtörődömség.
2022. máj. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Sehogy. Vagy érdekel a munka és ezt ki is tudod feléjük mutatni, vagy nem és akkor az fog lejönni, ennyi. Én is introveltált vagyok és ha érdekel valami, akkor van némi lelkesedésem és tudok örülni.
2022. máj. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Lelkesedj,de ne told túl :) (Én nem értek hozzá, asszem lehet még az is jó, ha szimplán csak önmagadat adod, aztán vagy szimpi vagy te magad, vagy nem.)
2022. máj. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!