Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol keresek európán kivüli...

Hol keresek európán kivüli álláslehetőségeket ?

Figyelt kérdés
A proffessiont már átnézegettem, nem sok van. Olyan kellene ahol magyar közvetítő vagy magyar cég küld, kiküldetésre. Hónapokra vagy állandóra.

2022. jún. 1. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Magyar közvetítőn keresztül nem fogsz sok értelmeset találni.


Szerintem utazz ki, nézz körbe, mert lehet nem is munkavállalásból fogsz élni először.


Könnyen lehet majd, hogy szélvédőt mosol majd a kereszteződésbe, vagy hűtött üdítőt meg ásványvizet árulsz az autósoknak...

2022. jún. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Igazából ilyenekre gondoltam; [link]


és


[link]


Szélvédőt mosni meg ásványvizet árulni nem mennék ki.

2022. jún. 1. 11:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Linkedin
2022. jún. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a villanyszerelést is elfelejtheted.

Európán kívül nemhogy a szerelési szabványok, de még a feszültségek is mások.


A második amit meg küldtél egy ipari termékhez kapcsolódó képzés, csak ott lehet jelen ahol az adott cég is terjeszkedni kíván, de akkor miért pont egy külsősnek ajánlanák fel a lehetőséget? Bizonyára vannak kiváló dolgozóik, többéves tapasztalattal...

2022. jún. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, már voltam Kínában meg Dél-Amerikában ilyen cégekkel, csak gondoltam hátha van valami specifikus oldal ahol tudok nézelődni. Ránézek a Linkedin-re köszi kedves #3.
2022. jún. 1. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!