Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy multinál sok előnnyel...

Egy multinál sok előnnyel vagy egy kisebb cégnél több pénzért?

Figyelt kérdés

Nyelvekkel kapcsolatos munkáról van szó (3 nyelven beszélek felsőfokon).


Rengeteg helyre küldtem önéletrajzot és időközben kaptam is egy egészen jó ajánlatot egy nagy multinál (egész jó kezdő fizetéssel illetve további előnyökkel, fejlődési lehetőséggel stb.). Elfogadtam, aláírtam, most pár napon belül kezdek de nyílván 1-2 hónap próbaidő jön először.


Közben most hívott egy másik (kisebb, magyarországi cég) akiket már visszamondtam pár hete de újra felhívtak hogy esetleg benne lennék-e az egyezkedésben, mert sajnos nem találnak embert a feladatra és ők hajlandóak többet is fizetni mint a másik munkahely csak menjek...



Borzasztóan nehéz a döntés számomra.

A multinál nagyon jók a munkafeltételek (home office, fejlődési lehetőség, cafeteria is elég sok illetve nem utolsó hogy elég sok országban jelen van a cég, egyszer a jövőben lehet kiköltöznék és akkor nem lenne rossz bemondani a kinti cégnél hogy már van tapasztalatom stb).


Ennél a kisebb itthoni cégnél elég kötött témában is (építőanyag) illetve nem látom a fejlődési lehetőséget. Viszont több pénzt akarnak ajánlani.



Ti mit mondanátok? Kevesebb pénzért a multi de közben fejlődhetek, lehetőségek külföldön is vagy több pénzért egy kisebb itthoni cég?


2022. jún. 7. 15:48
A kérdező szavazást indított:
Multi
Kisebb itthoni cég
13 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a konkrét számok ismeretében könnyebb lehetnek válaszolni, de általánosságban inkább a multi. Onnan azért könnyebb a továbblépés, és jó referencia is a további karriered szempontjából.


Mondjuk nálam biztos lett volna az a pénz...de végül is mindegy, még előtted az egész élet.

2022. jún. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pályakezdőként neves multi. Kell a referencia.
2022. jún. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Munkaidő? Attól, hogy papíron heti 40 lehet hogy az egyik helyen 8 a másikon 9,5 . Valamint a távolságot szintén mérlegelném mert az is idő.
2022. jún. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindkettőnél fix a 40 óra.

Távolságra pedig a multi messzebb van viszont ott home office van nagyobb mennyiségben. A kisebb cég közelebb van, viszont oda be kell járni hétfőtől péntekig.

2022. jún. 7. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!