Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon a cégek miért...

Magyarországon a cégek miért úgy adják elő magukat mintha megtiszteltetés lenne náluk dolgozni?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek de a cégek többsége úgy csinál mintha megtiszteltetés lenne hogy behívnak interjúra, az meg főleg ha fel is vesznek.


Flegma az interjúztató, több körös interjúk, úgy kifaggatnak mintha a CIA-hoz jelentkeznél.


Ez miért van? Vagy tudják hogy a magyarokkal bármit meglehet csinálni?



2022. jún. 16. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Én meg nem találkoztam ilyennel. Melyik cégnél taapsztaltad ezt?
2022. jún. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Tobb koros interjuval mi a gond? Az nem csak Magyarorszagra jellemzo, komolyabb multiknal pl. egyseges az interju processz orszagtol fuggetlenul.

Persze ha valami betanitott droidnak jelentkezel, akkor valoban tulzas.

2022. jún. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Szintén nem tapasztaltam, melyik cégnél volt ilyen interjúd?
2022. jún. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
66%
Te első ránézésre veszel meg bármi tartósabb/drágább dolgot a boltban, vagy esetleg egy kicsit utánajársz, hogy melyiket is érdemes megvenned? Nos, kb ugyanezt csinálja a cég is. Szeretné megtudni, hogy valóban te vagy-e az, akivel ők együtt tudnak dolgozni. Persze ha egyszerű csavarhúzogatásra jelentkezel, ott tökmindegy, ott eleve azzal számolnak, hogy pár hónap és rotálódás lesz. Ott jogos lehet a felvetésed.
2022. jún. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Én a 100% magyar tulajdonban lévő cégeket kerülöm. Sajnos nincs jó tapasztalatom róluk.
2022. jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ascelpius ***** válasza:
100%
Amúgy nagyon egyszerű: ad elő magad, mintha megtiszteltés lenne téged foglalkoztatni. Csak persze ahhoz valamit le is kell tenni az asztalra
2022. jún. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"tudják hogy a magyarokkal bármit meglehet csinálni?"

Miért? Más nemzetiségűként is próbáltál már állást keresni? Vagy honnan van az összehasonlítási alapod?

2022. jún. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%

"Vagy tudják hogy a magyarokkal bármit meglehet csinálni?"


Attól hogy veled meg lehet csinálni mert egy balf@sz vagy még nem általános jelenség. Ha te német-japán-amerikai nemzetiségű lennél én pedig etióp, ugyanaz lenne az eljárás az interjún, engem tisztelnének, mert rendkívül tiszteletreméltó egyéniség vagyok, sosem tapasztaltam negatív hozzáállást, te pedig örülhetsz ha a szádba finganak öcskös.

2022. jún. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!