Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy ha semmi reakció nincs...

Hogy ha semmi reakció nincs jelenetkezésre akkor engedjem el ezt a helyet?

Figyelt kérdés

Régen sikerülhetett volna bejutnom az iskolai gyarkorlatomra de mégsem mentem mert nem volt kedvező sok dolog miatt de azóta nagyon bánom. AKkor még felismertek, nem mentem ismeretlen helye, minden adott volt, tök egyszerű feladatok... Ott is voltak rosszabb napok de mégis úgy nézek vissza rá mint a legjobb hely. Próbáltam egyszer újra jelentkezni és elmenni interjúra simán felvettek volna, mert nem is emlékeztek a hogy korábban mégse mentem, de akkor sem jött össze mivel ismét azok miatt úgy érzetem, hogy ez nem lesz jó de ezt a döntést bánom a legjobban. Tudom ilyet nem szabad csinálni de hülye voltam. Kaptam 2x esélyt ott és mindkettőt elszúrtam és azóta próbálkozok hátha de nagyon úgy néz ki, hogy vége de valamiért nagyon reménykedek mert szerettem azt a helyet.

Jó néhányszor küldtem emailt érdeklődve hogy van e munka lehetőség, egyszer válaszoltak hogy elmentették az önéletrajzomat és majd értesítenek ha végettségemnek lesz megfelelő viszont ez olyan sablonnak tűnt de közben személyesnek is, bár azóta is várom ami több hónapja van és azóta már ismét feltették a hirdetést így lehet ilyen emailekre nem annyira reagálnak de először amikor kaptam interjúra emailt akkor a professionon jelentkeztem. Professinon is jelentkeztem most azokra így több reményem van de legbelül érzem, hogy elszúrtam. Viszont ha tényleg soha többet nem lesz oda esélyem akkor úgy érzem megőrülök, valamiért naponta ezen agyalok és kínoz a döntésem...

Simán felvettek volna de akkor hülye voltam és lemondtam, de most visszanézve máshogy állnék hozzá és minden nehézséget is vállalnék csak újra ott lehessek. Mikor ott voltam túl lazán vettem a dolgokat, nem gondoltam bele hogy ennyire megvisel és meghatároz mindent.

Persze az lett volna az igazi ha akkor először megyek oda és akkor ott maradtam volna ami úgy bő 7 éve történt de még ha mostanában is mehetnék legalább enyhítene ezen a bűntudaton...vagy nem is tudom mit érzek. Azóta persze voltam más munkahelyen, és úgy érzem sosem fogok mást szeretni úgy mint ezt, de úgy érzem ott volt a legjobb még ha nem is dolgoztam ott rendesen csak diákként de az bánt a legjobban, hogy alakulhatott volna máshogy is az életem ha akkor okosabban döntök...és nem tudom elfelejteni, nem akar kitörlődni a fejemből és minden nap ezen gyötröm magam...

Amúgy korábban míg nem volt fix munkahelyem, és volt hogy nem sikerült egy interjú munkára akkor ahogy hazamentem útközben folyton ez a gyakorlati hely járt a fejemben ,hogy sokkal egyszerűbb lehetett volna minden és még ha most is mehetnék oda nagyon boldog lennék...mert azóta 1 munkahelyem se volt igaz talán csak 1 de ott is ezen a helyen járt az eszem az elején..tudom hogy nem normális de nem megy, nem tudom elfogadni.

Légyszi ha lehet negatív kommentelők kíméljenek.***



2022. jún. 18. 02:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azóta amúgy rendszeresen olyanokat álmodok amik gyászt, felejtést, elengedést jelképeznek és még valóságban is találkoztam olyan jelekkel ami iknább az elengedést jelenti és valahogy úgy érzem ezek akarnak meggyőzni, utalni arra hogy tényleg elkéne engednem ezt a helyet és csak mint egy emlék gondolni rá de nem megy valamiért. Én hiszek ezekben csak úgy leírtam hátha valaki szintén hisz ezkeben.
2022. jún. 18. 02:41
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Ha egy idő múlva nem jeleznek,akkor annyi.

Ne add fel!

2022. jún. 18. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
79%
Szerintem igen :(
2022. jún. 18. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Volt már... Menjél dokihoz.
2022. jún. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha kétszer is visszaléptél, valamiért az a hely mégsem volt az igazi, lehet, hogy csak az idő és az szépíti még, hogy most nincs olyan munkahelyed, amit szeretsz, ezért tűnik alommelónak, amit kétszer már nem kértél.
2022. jún. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Engedd el, nekik is jobb lesz.

Minket folyton bombáznak a feketelistások akiket biztos nem veszünk fel.

Például részeg volt interjún, fenyegetőzött, könyörgött, szó nélkül többször nem jelent meg és hasonlók.

2022. jún. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Hol nem jelentek meg többször?

Szoktak könyörögni a felvételért?

2022. jún. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Igen.

Amúgy sem értem, hogy egyesek hogy gondolják, hogy amikor munkát keresnek, egy helyre beadják és várják a csodát. Be kell szórni mindenhova ami a leírás alapján szóba jöhet, eljárni interjúkra, BÉRTÁRGYALNI, stb. aztán ha jönnek az ajánlatok, kiválasztani azt ami a legszimpatikusabb.

Bár poén, hogy ezt el kell magyarázni. Attól, mert te egy helyre nagyon akarsz menni, még nagy eséllyel nem fogsz.

2022. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem tudom miért gondolom még mindig jó helynek, egyszerűen a fejemben tűnt jónak de valahogy minden ellene szólt...

az lesz a legjobb ha tényleg mostantól még csak emailt se írok illetve nem is jut eszembe mert ennek annyi. de valamiért nehéz elfelejteni...

de csak találok egy olyan munkahelyet ami szintén ilyen jó lesz nem? Csak nem tudom hogy felejthetném el ha szakmám oda köt, gyakorlatom is...csak emlékként akarok rágondolni és kitörölni hogy próbáltam oda menni mint munkás de nehéz..főleg hogy osztályból is páran mentek oda próbálkozni és ők mentek is de nekik se jött be így leléptek..ez azért mond valamit nem?

2022. jún. 18. 14:29
 10/12 A kérdező kommentje:

Meg ettől tartottam hogy én is ilyen fekete listás lehetek már már ha van olyan ott és ennek ellenére nem hagyom fel a jelentkezést...folyton "zavarom" őket...

Engedd el, nekik is jobb lesz.

ez milyen igaz, elég kellemetlen helyzetbe hoztam magam na meg őket, azon is vagyok hogy legyen egy olyan munkahelyem ahova nem hezitáltam, felvettem a telefont behívnak interjúra, elmegyek, nem vitatom hogy nem jó a műszakos meg minden egyéb feltétel és elkezdek rendesen dolgozni...ez így lenne tökéletes mert, elég sok kellemetlen helyzetbe hoztam magam azóta..mert nem tudom elengedni.

Pszichológus vagy pszichiáter ajánlott inkább ehhez? mert félek magamtól nem megy.

2022. jún. 18. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!