Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek kieges ellen ha...

Mit tegyek kieges ellen ha kiemelkedoen jol fizet a melo?

Figyelt kérdés
Lassan fel eve kezdtem el dolgozni egy amcsi cegnel mint programozo contractor, a fizetes nagyon nagyon jo, de sajnos az idozonak miatt hetente 1-2x megesik hogy este 11-12kor meg a gep elott kell uljek. Persze napkozbe nem melozok, kb optimizalva tartom a 6-8 orat de az esti melo lehoz az eletrol. Valtani nem nagyon tudom hogy hova tudnek, jelenleg 3m+ netto-t keresek es a reszveny opciok sikeres ipo utan duplazhatjak a fizut. Ti mit tennetek ilyen helyzetben? hogyan vezessem le a feszkot, hogyan tudnam meg 2-3 evig ezt csinalni?

2022. jún. 23. 13:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Miert nem mesz ki kulfoldre? Tobbet keresnel, fejlettebb orszagban elnel es megoldodna az idozona problema.
2022. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Sajnos a kulfoldre koltozes nem opcio :( felig itt felig romaniaban elek, ott van a ceg szekhelye is, es nem akarom hogy gond legyen belole, amint haz stb meglesz oda koltozunk de az csak ront az idozonakon...
2022. jún. 23. 13:48
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
Komolyan emiatt sírsz? :D Jézusom, más összetenné a kezét egy ilyen munkáért...
2022. jún. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem ertem, amcsi ceg es romaniaban van a szekhelye? Melyik ceg ez?
2022. jún. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Addig tolnám így még el nem érném a célom. Aztán keresnék valami megfelelőbbet. Ha már nem a pénz lenne az elsődleges szempont.
2022. jún. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Melyik romániai székhelyű amcsi cég ez kérdező?
2022. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
Bakker, ha ennyit keresnék, még a szaros padlót is felnyalnám és naponta 5x mekka felé fordulva imádkoznék az összes vallás összes istenéhez, hogy sokáig megmaradjon ez a meló. Este kell dolgozni jajj brühühü...kretén.
2022. jún. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Contractor vagyok, sajat cegem szekhelye van romaniaba, ugy dolgozok be az amerikai cegnek. Romaniaban meg lehet uszni az adozast osszesen 3%-bol, itt meg ~25%
2022. jún. 23. 16:20
 9/17 anonim ***** válasza:
Melyik amerikai ceg?
2022. jún. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A szerzodesembe benne van h a ceg nevet nem adhatom ki sehol, szoval azt biztos nem fogom megmondani meg akkor se ha anonim az oldal. Linkedin full remote job-ok kozt ha szetnezel biztos megtalalod a ceget, viszonylag sok nyitott pozi van
2022. jún. 23. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!