Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek kieges ellen ha...

Mit tegyek kieges ellen ha kiemelkedoen jol fizet a melo?

Figyelt kérdés
Lassan fel eve kezdtem el dolgozni egy amcsi cegnel mint programozo contractor, a fizetes nagyon nagyon jo, de sajnos az idozonak miatt hetente 1-2x megesik hogy este 11-12kor meg a gep elott kell uljek. Persze napkozbe nem melozok, kb optimizalva tartom a 6-8 orat de az esti melo lehoz az eletrol. Valtani nem nagyon tudom hogy hova tudnek, jelenleg 3m+ netto-t keresek es a reszveny opciok sikeres ipo utan duplazhatjak a fizut. Ti mit tennetek ilyen helyzetben? hogyan vezessem le a feszkot, hogyan tudnam meg 2-3 evig ezt csinalni?

2022. jún. 23. 13:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
kamu
2022. jún. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Igen, hazudik.
2022. jún. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%

Én most egy holland cégnek dolgozok, ugyanúgy kontraktorként, de pont mostanában elkezdtem nézelődni USA-ban mert még ehhez képest is van egy 1.5-ös szorzó. Házra gyűjtök, ahogy az megvan, valószínűleg nem csinálnám tovább. Ha már nincsenek kimondottan anyagi célok, akkor rájön az ember, hogy a sok pénz nem tesz boldogabbá.


Kérdésre visszatérve - én csak a keleti parton fogok keresni, és azon belül is olyan céghez mennék, ahol több remote alkalmazott van, és 4 órás törzsidőkkel számolnak. Lehet neked is érdemes lenne ilyen paraméterekkel körbenézni.


A minimálbéres károgókkal pedig ne foglalkozz :)

2022. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a Microsoftnál vagyok, 40 órát dolgozok egy héten és nettó 4,5 millió a keresetem, de már én is kezdek kiégni.
2022. jún. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azért fizetnek ennyit, mert borzasztóan megterhelő a meló. Ha nem akarsz kiégni, ott kell hagyni. A cég nem fog babusgatni, azért adnak ennyit, hogy azzal odaláncoljanak és kb rabszolgává tegyenek. Én is az Észak-amerikai piacon dolgozom, ismerem ezt a hozzáállást nagyon is jól.
2022. jún. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ennyi fizetesert sirsz?

Mar ne haragudj…

2022. jún. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
jaj te szegény, 3 millás nettóból biztos haldokolsz XD
2022. júl. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!