Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Adatmérnökként bruttó 450.000...

Adatmérnökként bruttó 450.000 forint milyen fizetésnek számít programtervező informatikus diplomával?

Figyelt kérdés

Első munkahelyem, szakmai gyakorlatot leszámítva tapasztalat nélkül vettek fel ennyiért. Viszont fél éve ott vagyok, egész jól belejöttem, de nincs fizetés emelés. Kollégáim, akik két éve ott vannak még mindig ugyanannyit kapnak, mint amennyivel felvették őket.

Az egész cégnél négyen vagyunk ilyen pozícióban, de egyedül nekem van meg a diplomám, a többiek vagy levelezőn csinálják még vagy félbehagyták.



#fizetés #informatika #adatmérnök
2022. jún. 24. 11:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%

"Igen, Senior-okat leszopjak, de egy semmihez sem értő, pályakezdőt senki sem akar. De látszik hogy fogalmad sincs a területről."


Neked nincs te gyökér. Egyetemről kiszedik az infós hallgatókat akkora hiány van. Ennyire gyík ne legyél már pls. Olyan szinten hiány van bármilyen épkézláb infósból aki két retek billentyűt le bír nyomni, hogy már aki informatikusnak kamuzza magàt is lassan felveszik bárhova xdd

2022. jún. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%

#11


Xddd ikszde


Ne kamuzzal mar, olyan szinten nehez tesztkerdeseket szoktam kapni, hogy 200 megoldott leetcode kérdés után is pislogok.


Van több fullstack projektem is.


Én nézelődök rosszul?


Vagy mit csinálok rosszul? :D

2022. jún. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%
Nemtom bátyja, hogy te mit csinálsz, nekem infós ismerőseim olyanokon elmélkednek, hogy hagyják-e ott az egyetemet, merthogy ajanlottak nekik X millióért állásokat ilyen másodévesen, másik ismerősöm egyetem mellett 4 óraban keresett nettó 500at, amikor csinálta, szintén egy ismerősöm mindenféle papír nélkül, full kettes érettségikkel, mert sz.rt bele anno a tanulásba, viszont értett a programozáshoz mert érdekelte és magàtól megtanulta, most havi másfél millàt keres. Szóval bátyja vmit akkor te csinálsz sz.rul ezek szerint. Amit leírtam ez valós, szóval nemtom mit csinálsz
2022. jún. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
37%
#13 xddds komoly vagy tesom!!! 44
2022. jún. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

#9 a programtervező informatikus az egész világon a top 3 diplomák között van. Ezzel több százezertől több milliós fizetést lehet elérni, egyik szakma se fizetne ennél többet.

Csak nem szabad elfogadni ilyen alacsony fizetési ajánlatot, és pár év alatt még itt Magyarországon is milliós fizetést kap aki ennek tanul.

2022. júl. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#15 Azt ugye tudod hogy a proginfo diploma nélkül is lehetsz fejlesztő? :D


Jó példa erre én, nekem gazdasági diplomáim vannak.

2022. júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!