Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek rossz az önéletraj...

Szerintetek rossz az önéletrajzom? hogy lehetne rajta javítani?

Figyelt kérdés

Beadom bárhova elutasítanak mindig.

Személyes adatok törölve,és a cégnevek.

[link]


2022. jún. 30. 14:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Hát nem csodálom. Kicsit bővebben írhatnál bele.
2022. jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tudsz segíteni benne?
2022. jún. 30. 14:54
 3/18 anonim ***** válasza:
33%
nincs ezzel semmi baj, teljesen jó.
2022. jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Hát elég rövid és lényegre törő... Ami nem mindig rossz, de ha úgy érzed, hogy emiatt nem hívnak be sehova, akkor kicsit bővíthetnéd.


Pl.: nyelvtudásod van-e? (Akkor is, ha nincs nyelvvizsgád, odaírhatnád, hogy alapszinten beszéled, vagy ilyesmi. Hazudni persze nem kell.)

Esetleg más, releváns hobbijaid? Sport vagy olvasás, vagy bármi, ami pozitív képet fest rólad?

Családi állapotot beleírhatod

Pozitív, a megpályázott pozícióhoz köthető tulajdonságok? Pl. attól függően, mire jelentkezel: monotonitás-tűrés, stressztűrés, időjárást jól viseled, emberekkel jól kommunikálsz, türelmes vagy... ilyesmi.

2022. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Milyen munkákra jelentkezel?
2022. jún. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Irodai ertekesito, sima erettsegi az elvart iskola
2022. jún. 30. 17:13
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Sokkal bővebben, sokkal konkrétabban tölts ki mindent. Fotód fehér háttérrel készüljön, öltönyben. (Akkor is, ha a munkahelyre nem így fogsz bejárni)
2022. jún. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
És mindig motivációs levelet is írj, hogy miért jelentkezel az állásra, honnan értesültél róla, stb.
2022. jún. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

"Irodai ertekesito, sima erettsegi az elvart iskola"


Ez itt a gond, nem az önéletrajzod a rossz. Egyszerűen nem látják, hogy lenne releváns munkatapasztalatod.

Egy ilyen melóhoz szerintem alap az office csomag használata, illetve egy alap angol is fog kelleni, még, ha nem is írják a hirdetésbe.

Ezekkel egészítsd ki az önéletrajzodat.

2022. jún. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szia, termeszetesen ez megvan, emelteztem informatikabol, es angolbol is erettsegiztem, azt hittem hogy ez evidens az erettsegi kapcsan
2022. jún. 30. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!