Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy álláshirdetés azt...

Ha egy álláshirdetés azt írja, hogy home office lehetőség van, akkor be sem kell járni?

Figyelt kérdés

2022. júl. 19. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem feltétlenül , de pár nap HO biztos van a héten akkor. Nálunk pl heti 2 nap iroda kötelező csak.
2022. júl. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Cége válogatja. Lehet full homeoffice is, de lehet hibrid.
2022. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Általában hibrid, heti 2-3 nap HO szokott lenni. A teljes HO ritka, általában 10+ év tapasztalattal szokták engedni.
2022. júl. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálunk havi 2 bejárást takar.
2022. júl. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#3: Hát én pedig elég sok olyan hirdetést látok, ahol full homeoffice van. Én 3 év tapasztalattal is teljes homeoffice-t kaptam, az egész interjú online volt, kamera nélkül.


A hibrid munkavégzés a lehető legrosszabb megoldás. Gyakorlatilag előnye nincs, csak hátránya.

2022. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért jó ha csak heti 2x kell fizetni a benzint
2022. júl. 19. 19:51
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#6: A HO-nak pont az a lényege, hogy otthonról dolgozol, megspórolod az ingázást, megspórolod a benti étkezést, mert pl tudsz főzni, át tudsz venni csomagot, ha rendelsz valamit és az egész kiszámítható.

Ha kötelezően be kell járni heti 2 napot, akkor ez az egész borul, de a munkavégzés hatékonyabb biztosan nem lesz. Szóval: vagy kelljen bejárni és ennyi, vagy (és inkább ez a jó) legyen full HO. Semmi értelme a hibrid rendszernek, max olyan helyen erőltetik, ahol mikromanagelni akarák az embert és a főnök mindent ellenőrízni akar. Na hát olyan helyre nem mennék dolgozni.

2022. júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es, egyes vagyok, ez a hibrid nekem sem jön be annyira, nekem csak azért fél bele, mert 30 percre vagyok az irodától, de amikor be is megyek arra a 2 napra, nem lehet normálisan dolgozni, mert mindenkinek szájmenése van...
2022. júl. 20. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetem alatt is teljesen home-officeban dolgoztam és most, végzés óta is teljesen home-officeban dolgozom egy másik helyen.


Semmi köze a tapasztalatnak ehhez. :)

2022. júl. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti hogy valamikor lehetszhome officeban, nem azt hogy mindig.
2022. júl. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!