Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy álláshirdetés azt...

Ha egy álláshirdetés azt írja, hogy home office lehetőség van, akkor be sem kell járni?

Figyelt kérdés

2022. júl. 19. 16:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#7 Végre valaki kimondta.


Heti 2 napot kell bejárnom, azok a napok úgy el vannak cseszve, ahogy vannak. Hajnali kelés, 1 óra utazás csak oda, cipelem a sok cuccot, céges laptopot vinni kell, ott valahogy magamhoz kell térni, bár tény, hogy többet dolgozom, mert kevesebb dolog tereli el a figyelmemet, de attól még annyira nem jó, sokat pofáznak, ez néha jó, ha nekem is van kedvem beszélgetni, aztán haza olyan másfél óra az út a forgalom miatt (és még csak nem is kocsival, hanem busszal járok), mire ebben a rohadt melegben hazaérek, már teljesen offon vagyok, semmire nincs már itthon kapacitásom, aztán másnap kezdődik elölről (két egymást követő napon megyek be), így ki se tudom aludni magam.


Talán a covid századik hulláma elhozza megint pár hónapra a teljes home officet.

2022. aug. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
#11: Nekem épp az volt a tapasztalatom, hogy az irodában többször terelték el a figyelmemet, mint itthon. Kolléga odajött, kért valamit, a szomszéd munkaállomáson volt valami zaj, szóltak, hogy "gyere, igyunk egy kávét", vagy csak simán a melletted lévő kolléga beszélt Teams-en és amiatt nem tudtál koncentrálni. Idehaza mindez nincs, tudok a melóra figyelni. Hamarabb kész is vagyok.
2022. aug. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!