Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vagyonőri igazoloványom...

Vagyonőri igazoloványom lejár, 2 hét múlva. Ügyfélkapun keresztül meg tudom újítani? Ha igen, ott melyik menüpontnál?

Figyelt kérdés
Ügyfélkapun keresztül szeretném, így nem kell bemenni a rendőrségre. De, ott melyik menüpontnál van ez? Fizetni utalással lehet ügyfélkapun keresztül is? Hol, hogyan?

2022. aug. 4. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Mondjuk, ha nem voltál képes kikeresni, szerintem el is fogsz akadni közben. Inkább intézd személyesen.

2022. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1@. Eddig eljutottam, amit linkeltél, de onnan tovább az ügyfélkapura nem. Lehet, hogy hülye vagyok, de számomra ez nem egyértelmű.....


Más autentikus hozzászóló segítség van-e?

2022. aug. 5. 13:55
 3/9 anonim ***** válasza:

Jó, akkor így próbáld meg:


[link]


Itt igazgatásrendészet, személy-és vagyonőri és magánnyomozói ügyintézés, itt válaszd az RI-0200-as nyomtatványt.

2022. aug. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3@. Kösz! Sikerült. Kb. hány napra küldik ki az új igazolványt?
2022. aug. 5. 15:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Passz, szerintem a 2 hétből ki fogsz futni. Amúgy az 1-es és a 3-as is én voltam.
2022. aug. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha 2014ben csinaltam 'Tanúsítvány' vizsgat akkor igy online megtudom hosszabitatni a vagyonori kartyam?
2022. aug. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5 évente vizsgáznod kell, ezt nem lehet online, tudtommal.
2022. aug. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megjött az új igazolvány a héten. :))) Minden ok. Mindent elértem az életben, amit lehet! :)
2022. aug. 28. 09:27
 9/9 anonim ***** válasza:

"Mindent elértem az életben, amit lehet! :)"


Irigyellek :D

2022. aug. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!