Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Váltanátok a helyemben?

Váltanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Fél éve kezdtem el dolgozni könyvelésen, ez az első munkahelyemen. Mellete csinálom a mérlegképes könyvelő tanfolyamot.

Úgy érzem többre lennék képes mint amennyit itt kell csinálnom és azért szerintem könyvelőként ennél lehet többet is keresni.

Ha végeztem a tanfolyammal, meglesz az összes vizsgám szeretnék külön költözni és erősen fontolgatom hogy ha ez megvan esetleg munkahelyet váltok majd (persze nem egybol).

Ti váltanátok azért, mert szerintetek többre vagytok képesek vagy maradnátok a már megszokott munkahelyeteken, ahol nem kell megszakadni a munkába?



2022. aug. 4. 18:02
A kérdező szavazást indított:
Váltanák
Maradnák
19 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha találnék jobbat, akkor simán.
2022. aug. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban mérlegképesnek érzed magad azt hiszem megéri váltani.
2022. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Idő közben kiderült hogy a közvetlen kollégám többet kap nettoba mint én bruttoba, és már akkor is ennyit keresett mikor oda került. Eléggé elkeserített
2022. szept. 3. 13:19
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
"The Moment You Start To Wonder If You Deserve Better, You Do."
2022. szept. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!