Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti váltanátok a helyemben,...

Ti váltanátok a helyemben, jobb lehet így dolgozni?

Figyelt kérdés

A jelenlegi munkahelyemen 8:30-19:00-ig dolgozom, de bent kell lennem 8:10-re. A probléma, hogy egy hónapban olyan 192 órákat dolgozok, ami azt jelenti, hogy van olyan, hogy 4 napot dolgozom egymás után reggeltől estig, egy nap pihenés és újra dolgozom. Elegem van, hogy semmire nincs időm. Este 8 mire hazaérek és akkor még szoktam főzni, meg takarítani mert ezeket muszáj megcsinálnom, ha nem akarok az egyetlen szabadnapomon reggeltől estig takarítani.

Beadtam a jelentkezésem egy bankba, az a munkaidő jobb lehet? Aki úgy dolgozik, hogy érzi? Van elég óra a napban munka után, vagy elszalad a délután?


2020. febr. 3. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudon, hogy abban a bankban, ahová jelentkeztél, milyen munkaidő van.


Nálunk 7-15 vagy 10-18. Utóbbi ugyanúgy szar, mint amit te csinálsz.


És ha tudnád, hányan dolgozunk 5 napokat egymás után...

2020. febr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Természetesen megnéztem a nyitvatartást, mert tudom, hogy vannak hosszú nyitvatartású bankok is :D Ez hétfőn 5-ig van, kedden, szerdán csütörtökön 4-ig, pénteken 3-ig. Nem azzal van a bajom, hogy mennem kell 4-et hanem, hogy estig kell dolgozni.
2020. febr. 3. 09:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát attól jóval jobb, mint ahogy te dolgozol most. Ha beleszámolom a túlórákat, még úgyis hazaérsz max hatig.
2020. febr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

"Természetesen megnéztem a nyitvatartást, mert tudom, hogy vannak hosszú nyitvatartású bankok is"


Örülök, hogy megnézted, csak nekünk nem írtad le. Csak megkérdezted, hogy jobb-e.


Hát jobb-e a spenót?

Minél jobb?

A spagettinél? Nem.

A szarnál? Persze.


Amúgy igen, kényelmesebbnek tűnik.

2020. febr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"És ha tudnád, hányan dolgozunk 5 napokat egymás után..."


Csak nem mindegy, hogy 8 órát dolgozol, vagy 11-et.

2020. febr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Természetesen megnéztem a nyitvatartást"


Azt hiába nézted ,az elejéhez és a végéhez még nyugodtan számolj egy-egy órát na az lesz a te munkaidőd :-)

2020. febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát! :) Behívtak interjúra, izgatottan várom!
2020. febr. 3. 19:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Állami szférában kiszámítható a munkarend.
2020. febr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!