Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg egyedül engem visel...

Tényleg egyedül engem visel meg hogy kB 3x annyiba kerül minden, mint 1 éve? Tele a hotelek, a boltok, én meg minden hónapban mínuszban vagyok.

Figyelt kérdés
Van olyan köztetek aki tényleg örül ha hó végén kajára telik?

2022. aug. 8. 12:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezek fizetett fidesz kommentelők. Másra nem tudok gondolni. Ennyire hülye emberek nem létezhetnek. Xd
2022. aug. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
6%
11. pls kommentáld miért gondolod igy. mondj valami ellenérvet
2022. aug. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
90%

12, rengeteg élelmiszer ára közel háromszorosa, mint ami akárcsak tavaly volt. Lidl alma 1600 ft per kiló. Én Hollandiában élek és itt ugyanaz az alma 2,2 euró volt. Hazajöttem és majdnem kiesett a szemem, hogy itt drágább az alma, mint Hollandiában az Albert Heijnban, ami a legdrágább bolt ott.


Valóban, még nem kerül minden háromszor annyiba, de nagyon közelítünk, és bizonyos termékek már elérték ezt a drágulást, miközben te itt kötözködsz, hogy " 2 nem egyenlő 3", akkor mégis min csodálkozol? Hozod a tipikus fidesz szintet.

2022. aug. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
8%
8. Es 12 vagyok. Nem ertem miert nekem cimezted kedves 13.😀
2022. aug. 10. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
20%

"hogy " 2 nem egyenlő 3", akkor mégis min csodálkozol? Hozod a tipikus fidesz szintet."


Akkor te nekem írsz, sajnálom, hogy bizonyítod, hogy nem ismered a számokat. Nem vagyok fideszes, ezt tudhatnád. Persze tipikus "ellenzéki" baromság valakit ilyen gyorsan megítélni. Ekkora ökrökkel, mint te is, nem is csoda, hogy még mindig 2/3-a van a fidesznek. És amíg ez lesz az ellenzéki szavazók színvonala, addig sajnos marad is. Sajnálatos, hogy rengeteg ellenzéki szavazóba semmivel sem jutott több értelem, mint a fideszes birkákba. Sőt... Itt napról napra azt bizonyítjátok, hogy még ők az értelmesebb réteg Magyarországon. Mert a kettő tényleg nem három. És ez nem vicc.


"Lidl alma 1600 ft per kiló."


MELYIK? Ugyanis ha bemegyek a Lidl-be, legalább 2, de inkább 3-4 féle alma van. Olcsóbbtól a drágábbig. De megnéztem a Groby-nál, ami egy drága, kiszállítós bolt. Kíváncsi vagy? 1000Ft-nak, de még a 2 Eurónak sincs a közelében az alma.

[link]

Én elhiszem, hogy te a Lidl-ben láttál 1600-ért is. Csak épp azzal is magaddal csinálsz hülyét, ha ebből máris messzemenő következtetést vontál le.

De a Lidl aktuális 08.04-08.10-ig érvényes katalógusában is 329 az alma.

[link]

Nem 1600Ft, nem 2,2 euró, 329Ft. Úgyhogy szaladj bevásárolni.

Szóval az alma az pont egy szar példa volt. És ha még olvastál volna, írtam azt is, hogy igen, van ami valóban drágult többszörösére. Csak épp ferdíteni a van amit mindenre, nos az maximum idiótáknál jön be. Ahogy látom nálad is.

2022. aug. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
85%
Úgy 4-5 hete a Pink Lady alma kilója 1600 ft volt a Lidlben. Pink Lady alma Albert Heijnben 2,2 euró volt, amikor utoljára vettem júniusban. Szóval szerinted ez szar példa volt, mert a héten az akciós újságban más van... és szerinted miattam van meg a kétharmad. :D Nincs több kérdésem.
2022. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
30%

"Pink Lady alma Albert Heijnben 2,2 euró volt, amikor utoljára vettem júniusban."


Most 3,2 Euró. Mondjuk nem csodálnám, ha az a 2,2 is 3,2 lenne... Elhiszem, hogy épp akciós volt. Vagy csak a memória, vagy a számok zavara, vagy némi szándékosság/hangulatkeltés, ki tudja. Legyen az, hogy akciós volt, rendben?

[link]

Ekkora különbség meg simán van a kereslet miatt (hiszen nálunk nem igazán van pénz a drágább dolgokra, főleg ha van olcsóbb alternatíva). Persze megnézve a nagy áruházad egyéb alma termékeit, máris látjuk, hogy valójában a leggagyibb alma is 2 euró/kg, ami nálunk 600Ft.

Szóval szar példa volt.

Mindenesetre az a jó, hogy a holland és a magyar áraknak kb annyi a közük ahhoz, hogy mennyivel emelkedtek itthon az árak, mint neked a kormányváltáshoz. Köszönjük neked is a 2/3-ot.

2022. aug. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
73%
Nyilván, 17-es, a Hollandiában élő kormánykritikus magyarok miatt lett 2/3... ismét megmutatkozott az éles logikád!
2022. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
23%

#18: Igen. Pontosan. Még mindig azt a Gyurcsányt támogatjátok (akár közvetlen, akár bármilyen áttéttel), akit már rég fel kellett volna akasztani Orbán haverjával együtt. Ezzel bőven megágyaztatok egy 2026-os, 2030-as Orbán 2/3-nak is. Ugyanis ha az a félnótás úgy érzi támogatják, akkor az életben nem fog eltakarodni, és 2/3-on tartja a szövetségesét. A probléma az, hogy ezt fel sem fogjátok.

PS: zöldségesben 980Ft/kg a Pink Lady. Nem akciósan, csak van.

2022. aug. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
85%

Ne haragudj, 19, de beteg vagy. Az inflációról volt szó, de te nem bírtad ki, hogy ne gyurcsányozz egyet.

Én rég elhagytam az országot, hol érdekel engem szerinted a Gyurcsány vagy az Orbán?


Mikor elköltöztem, még magasabb élelmiszerárak voltak Hollandiában, mint Magyarországon, most meg úgy elszabadult az infláció ott, hogy olcsóbb lesz lassan Nyugat-Európa, pedig is itt infláció van. Ja, és úgy, hogy itt 1756 euró a minimálbér, nem 200 ezer forint és a minimálbérből kevesebbet kell adózni, mint ott a 200 ezerből. Na, mindegy, ez a ti bajotok. Vagyis valószínűleg a tiéd nem, mert szerinted csak kétszeres a drágulás, nem háromszoros, úgyhogy szerencsére minden fasza.

2022. aug. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!