Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg egyedül engem visel...

Tényleg egyedül engem visel meg hogy kB 3x annyiba kerül minden, mint 1 éve? Tele a hotelek, a boltok, én meg minden hónapban mínuszban vagyok.

Figyelt kérdés
Van olyan köztetek aki tényleg örül ha hó végén kajára telik?

2022. aug. 8. 12:49
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

20...az a 200 is bruttó 200,vagyis 130 netto

Undorító mocsok ország. Én tanár vagyok, szerettem tanítani, de 200 át viszek haza, annyiért gürizzen a ge. i Orbanka. Húzok ki Ausztriába hamarosan.

2022. aug. 10. 21:35
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed, sok sikert kívánok neked. :)
2022. aug. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
28%

"Mikor elköltöztem, még magasabb élelmiszerárak voltak Hollandiában, mint Magyarországon, most meg úgy elszabadult az infláció ott, hogy olcsóbb lesz lassan Nyugat-Európa, pedig is itt infláció van."


Hát ez alapján Ököritófülpös-alsón "élsz" te, nem Hollandiában. Maximum turistának voltál ott.


"Ja, és úgy, hogy itt 1756 euró a minimálbér, nem 200 ezer forint és a minimálbérből kevesebbet kell adózni, mint ott a 200 ezerből."


Sosem érdekelt, hogy mennyi a minimálbér. Nekem nem az a cél. Sajnálom, hogy neked igen.


"Vagyis valószínűleg a tiéd nem, mert szerinted csak kétszeres a drágulás, nem háromszoros, úgyhogy szerencsére minden fasza."


Látod megint a saját hülyeségedet próbálod magyarázni. Sehol sem írtam, hogy a kétszered drágulás milyen jó. Csak azt, hogy ne beszéljünk hülyeséget a háromszorossal. Mondjuk (még!) a kétszeres sem mindenre igaz, sőt valószínűleg a termékek/szolgáltatások többségére sem, de akinek a 2 és a 3 mindegy, annak aztán teljesen mindegy.


" Én tanár vagyok, szerettem tanítani"


És mégis felteszel egy olyan kérdést, amiről te magad is tudod, hogy alapvetően hülyeség? Vagy fel sem fogtad? Mindegy is... Bármelyik is igaz, jobb, ha te nem tanítasz...

2022. aug. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!