Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkanélküliség egyik...

A munkanélküliség egyik előnye hogy írhatok negatívat Tót Gabira mert nem fog tudni kirúgatni?

Figyelt kérdés
2022. aug. 9. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Esetleg először a nevét próbáld meg ötödik osztályos szinten leírni.
2022. aug. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgyis nagy keresztény lett. Majd megbocsát Gábor.
2022. aug. 9. 19:25
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha IT szektorban dolgozol akkor írhatsz bármit sosem fognak kirúgni. Nem tudtad? Ráadásul naponta 10 milliót keresel home office ban. Legalábbis itt ezt írják.
2022. aug. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem pont egy ilyet rugatott ki korábban?
2022. aug. 9. 19:51
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen mindegy. Egy IT s naponta 100 ajánlatot kap a cégektől. Ilyen fejvadászat meg ilyenek. Bár nemtom mennyi lehet a vérdíj egy IT s utan. Gondolom nem sok. Boba Fett simán elfogja.
2022. aug. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Víctor Orbanescu ***** válasza:
kiphaxom az a Tótgabi?
2022. aug. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A munkanélküliséged előny hogy tudsz foglalkozni ezzel a Tót Gáborral.
2022. aug. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, most rákerestem erre a dologra és egy percig nem sajnálom azt akit kirugatott.
2022. aug. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Normális ember amúgy sem ír ilyen sztároknak az igazi profiljáról. Mondjuk a mocskolódó stílust sem értem. Nekem pl nincs időm ilyenekre, sok hírességet nem kedvelek. Ezért nem követem őket, nem idegesítem magam velük. Igen, zavaró, hogy tisztességes munkából nem lehet olyan életszínvonalon élni, mint amit ezek a celebek tudnak. De erről azok tehetnek, akik követik ezeket, mert ha nem lenne érdeklődés, akkor nem lennének már a köztudatban.
2022. aug. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!