Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora fizetés emeléssel...

Mekkora fizetés emeléssel lennél elégedet? Fizetésemelést követelnek a magyar dolgozók, egyre nagyobb a nyomás!

Figyelt kérdés
[link]

2022. aug. 13. 20:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
14%
Ha havi 300.000et vagyis 10 szazalekot radobnanak a fizumra akkor az eleg jo lenne, de igy se panaszkodom
2022. aug. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
79%

Hát ha pofátlan akarok lenni, akkor 50%.

Reálisan nézve az év közi emelést is figyelembe véve 10-15% + cégautó a minimum, amit gondolnék. De 20-25%-ról indítom majd az alkut januárban

2022. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
25%
Na ezt valami hülye nyilatkozatta. Senki nem fog visszamenni az irodába, akkor se több lesz a rezsi.
2022. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
95%

Illene követni az inflációt a fizetéseknek. Jó, tudom, akkor romlani fog a forint. De a hivatalos inflációs ráta akkor is mindig meg van bundázva. Ahogy látom az árakat, kb. havonta 20 % minimum.

De nem fognak emelni, nálunk meg is mondták.

Az emelés a cégeket is terheli, minél többe kerül az anyag, a munkaerő, annál drágábban kell árulnia a portékát. Aztán azt már nem biztos, hogy úgy meg is veszik ,akkor meg le kell építeni a dolgozókat. Szóval ilyenkor mindig jön a duma, hogy örülj, hogy van munkahelyed, nem hogy még fizuemelést is akarj.

2022. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
80%

"Senki nem fog visszamenni az irodába, akkor se több lesz a rezsi."

Ebben tévedsz, nálunk már bajban van a cég, mert többen mondták, hogy szeretnének visszamenni heti 5 napban. De ha mindenki vissza akarna menni, nem elég az iroda, a covid alatt az egyik iroda bérlését meg is szüntette a cég. Mi ketten dolgozunk HO-ban a férjemmel, és kiszámoltuk, hogy pont annyival lépjük át a keretet, amit a Kormány megadott, amennyibe a HO kerül nekünk. És azért nem mindegy ám, hogy 100 vagy 1000 FT a gáz!

2022. aug. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
75%
Pályakezdőként olyan szerződésem van, ami követi a fejlődésem, tehát 6 havonta fixálva kapok olyan 7-8% emelést, 2 éven át. Viszont ilyen inflációval ez nem hogy emelés, még csökkenés is. Szóval a következő emelésnél ami 3 hónap múlva lesz, bepróbálkozom emelett egy inflációnyi emeléssel. Ha ezt megkapom idén és jövőre is, elégedett leszek a szerződésem végéig.
2022. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
90%
+50%al
2022. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
86%
30-40 százalékkal már elégedett lennék
2022. aug. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
94%

20% már segítene, és reális is lenne jelen helyzetben.

Egyébként állami intézetben dolgozom, már most azt nézik, hogy lehet-e télen homeoffice, mert nem tudják kigazdálkodni ezt a rezsit. Szomorú. Így megértem, ha nem emelgetnek, de legalább megmarad a munkahelyem.

2022. aug. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is 20%ot szeretnék. Ami a minimum, mivel sok hasznot hoztam a cégnek, újakat tanítottam be stb. És ekkor még nem is kaptam emelést, csak ugyan annyit ér a pénzem, mint tavaly. De a realitások talaján mozogva kb 10%ot fogok kapni és az is úgy lesz előadva, hogy milyen nagylelkűek.
2022. aug. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!