Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Másnak is vettek vissza a...

Másnak is vettek vissza a fizetéséből a megemelkedett rezsiárakra hivatkozva?

Figyelt kérdés

Kissebb számtech cégnél dolgozok és ehónapban már 20-al kevesebbet kaptam.

Gépek szervizelése, kisebb hálózatok kiépítése, stb.


Akik szerint ezerféle munka van: NEM Budapesten élek, sőt, onnan elég távolt (Kelet-MO)

Itt ezt is meg kell most becsülni, vagy mehetek 3 műszakra :/



2022. aug. 16. 07:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
#20 Sehol nem irtam, hogy jobb lehetoseg alatt kizarolag a fizetesre gondolok.
2022. aug. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
77%
Szeretném felhívni a figyelmet, hogy tipikus alkalmazotti jogviszony esetén a Munka Törvénykönyve (58. paragrafus) az irányadó. Eszerint közös megegyezéssel igenis módosítható a munkaszerződés, ennek következtében akár az is megeshet, hogy csökkenti az alapbért. Kéretik utána nézni, mielőtt a "szakértők" hozzá nem értő kommentárokkal félrevezetik azokat, akik azért veszik igénybe a gyakorikerdesek.hu közösségének segítségét, hogy tágítsák a tudatukat. Békés hónapokat kívánok, kellemetlen időszak vár ránk!
2022. aug. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
85%
#22 ki mondta, hogy nem modosithato kozos megegyezessel? Arrol volt szo, hogy egyoldaluan nem modosithato.
2022. aug. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
100%
#22-esnek nagyon igaza van én is el olvastam
2022. aug. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
24%
Jó, hát amelyik munkáltató rákényszeríti az alkalmazottat, hogy írja alá a kevesebb fizetést, onnan amúgy is menekülni kell...
2022. aug. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!