Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki dolgozik a Veszprémi...

Valaki dolgozik a Veszprémi Bl Beauty Cosmetics cégnél? (üzemi rész, kismama 6 órás állás érdekelne leginkább)

Figyelt kérdés
Milyen a munka, mennyire megterhelő? Kollégák és főnökség? Kaptam visszajelzést, hogy menjek egy megbeszélésre hozzájuk, bár már van a képben egy másik állás is (igaz az 4 órás, és hajnali 4re menős 2-3 nap egy héten pékségben). Nem tudom mennyire régi ez a cég, infót nem sokat találok rólla ott dolgozóktól megéri e odamenni?

#Veszprém #6 órás munka #Bl Beauty cosmetics
2022. aug. 18. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hívd fel a céget és tedd fel a kérdéseidet.
2022. aug. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Anno melóztam ott, átjáróház. Releváns választ nem adnak, hisz azt akarják, hogy odamenjél. Arcra is volt, aki ment, ha kipécéz magának, akkor mindig alád tesz, az egyik, ki, ha én nem, kis főnök ilyen volt. És, ha a szagokat nem bírod rosszul is lehetsz, volt erre példa. Ruhát nem biztosít, de minden fehér kell, hogy legyen.

De ez a te döntésed, csak leírtam, amiket ott tapasztaltam.

2022. aug. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pékségben dolgoztam, ott az üzemi részt el sem tudom képzelni egy kismamának. A sütők miatt mindenkiről dől a verejték, a hűtőknél meg szabályosan fagyás van. Tészta gyúrása sem egyszerű mutatvány, ahogyan azt sokan elképzelik.
2022. aug. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 Ez igaz, erről jutott eszemben, melózott ott volt párom, sok égési sérülést is szerzett és a zsemlegyúrása se volt semmi, ahogy mondta, a csuklóját igénybe vette.

Meg látott elég sok érdekességet, de azért megvettük a pékárukat a boltban. Bár ez máshol is előfordul, csak az ott dolgozok tudják, akik ismerőseim lettek és elmondták nekem, miket tapasztaltak.


#2

2022. aug. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pékségben ahová mehetnék nincs szó tészta gyúrásrol. Csakis sütés ill szendvics készítés. Fagyasztott áru sütése. Idő közben hívott ez a cég. Mert küldtem anno jelentkezést a munkára. Holnap megyek interjúra. Ezért is érdekelt volna olyan véleménye aki ott dolgozik. Az egyik válaszodó irta hívjam fel őket és érdeklődjek. Gondolod, hogy mindenre őszintén fognak válaszolni máz nélkül? Azért ennyire naiv sem vagyok :) köszi a válaszaitokat
2022. aug. 18. 16:41
 6/6 anonim válasza:
Szia! Láttam, megint keresnek a Profession-ön kozmetikai gyártó munkakörbe. Végül dolgoztál náluk? Mik voltak a tapasztalataid?
dec. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!