Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nem érdekel semmi akkor...

Ha nem érdekel semmi akkor milyen karrier utat válasszak?

Figyelt kérdés
Muszáj lesz valamit tanulnom ami jól fizet,különben éhezni fogok minimálbérrel.Érettségim van.Jelenlegi helyzetemben mehetek gyárba kihajtani a belem apró pénzért vagy fizikai munkába bele szakadni.Hajlandó leszek sokat tanulni és odatenni magam maximálisan azért hogy sokkal jobban élhessek mint most és mindent meg tudjak adni magamnak és a jövőbeli családomnak. És a szüleimet szeretném segíteni, mert abból is elegem van hogy állandóan csak jajgatnak fizetéstől fizetésig hogy jut e mindenre.És ha nem teszek érte semmit akkor rám is ez vár majd.De a legnagyobb gond az hogy nincs olyan szakma ami érdekelne. Igen van olyan aki már gyerekkora óta tudja mivel akar foglalkozni. Én 25 éves fejjel nem tudom.Fogalmam sincs hogy mit akarok csinálni,nagyon nehezen választok,azt tudom csak hogy pénzt akarok és boldogságot végre. Nem bírom elviselni tovább ezt a keserves életet így és folyton azon rinyálni hogy nincs erre meg nincs arra pénz. Van még valaki így hogy nem akar minimálért dolgozni, sok pénzt akar,de nem tudja mivel foglalkozzon?
2022. aug. 19. 12:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%
IT
2022. aug. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Én mai napig nem találom a helyemet, pedig ha valami valóban leköt akkor maxon pörgök a cél érdekében. De csak ha érdekel. És ezt nehéz megtalálni, szóval mai napig nem tudom melyik irányba menjek dolgozni.


A jelenlegi helyemen csak "döglődöm", apránként fizikailag, és nagyobb mértékben lelkileg is.

2022. aug. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Rossz hírem van..... Ilyen csak a mesében van (vagy a büntetőjogi kategóriában), hogy nulla képzettséggel + lustasággal/döntésképtelenséggel SOK pénzt keressen valaki...
2022. aug. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Detto, nekem is csak egy érettségim van, a többi végzettségem semmit sem ér, és nem is érdekelnek. Rengeteg mindent próbáltam, de olyan közöny és érdektelenség fogott el mindennél, hogy 29 éves koromra sem találtam ki, mi kellene szakmának.


Egyedül a gitározás érdekelt nagyon, de abból nem lehet pénzt csinálni.

2022. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%

Pedig ki kell találni, mi érdekel. De ahogy #3 is írja, így nem fog menni.

Kivéve persze pár, nem túl erkölcsös, vagy éppen törvényes terület

2022. aug. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De akkor inkább válasszon az ember egy jól fizető megbecsült szakmát minthogy nyomorogjon tovább a jelenlegi helyzetében. Nem?
2022. aug. 19. 13:02
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
Melyik szakma megbecsült? Ne röhögtess...
2022. aug. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Még ha nem is annyira érdekel egy adott szakma csak elvagy vele, csak nem lehet annyira rossz mint pl sz*rt lapátolni minimálért úgy hogy még a beled is kidolgozod? A sz*r munkák végzésének NEM AKARÁSA miért nem elég ahhoz hogy az ember belekezdjen egy normális megbecsült szakmába?
2022. aug. 19. 13:07
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
És mi tart vissza akkor?
2022. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Ha elvagy vele, akkor max középszerű leszel benne, vagy még az sem. Szóval akkor sem leszel elégedett, mert a szaktudásod, tapasztalatodhoz mértén átlag alatt fogsz keresni
2022. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!