Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » El kellett volna fogadnom a...

El kellett volna fogadnom a munkát?

Figyelt kérdés

Munkanélküli vagyok. Volt munkahelyem, de másnak kellett a helyem kirúgtak. Elmentem a Boschba interjúzni, úgy akartak felvenni, hogy a párom pihenőnapján kellett volna dolgoznom így felváltva vigyáztunk volna a gyerekre, de a férjemet is látni szerettem volna meg úgy a családot. A férjem összeveszett velem, hogy nem a szeretet ami számít ha nincs mivel a pénztárnál fizetni...

És szerinte én nem akarok dolgozni.

Most haragszik rám :(


2022. aug. 22. 16:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Egy idióta a férjed. A helyében én mentem volna másodállásba
2022. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem meg igaza lehet. Ha kell a pénz, akkor kell a pénz. Persze nem mindegy, hogy milyen lehetőségeid vannak még, és mennyi ideje keresel munkát.
2022. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Én is a férjeddel értek egyet. Amikor beüt a krach (pláne most, hogy nőnek a rezsik), akkor nincs olyan luxus, ami alapján te döntöttél. Mindaddig, amíg nincs másik munka, el kell fogadni az ilyet is.


Ráadásul, igazából neked nem pont az lenne a jó, hogy felváltva vagytok? Ha egyszerre dolgoztok, ki vigyáz a gyerekre addig? Pont erre szoktak a szülők törekedni...


Szerintem - abból, amit leírtál - nagyon rosszul döntöttél, és esélyes, hogy tényleg azért, mert nem is annyira szeretnél dolgozni.

2022. aug. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1 hónapja. Jár még a munkanélküli segély. De az is úgy lett volna, hogy amikor éjszakás bent alszik anyáméknál.

243000 ft maradna a számlák után.

Ha nem dolgoznék.

2022. aug. 22. 16:23
 5/15 A kérdező kommentje:

Harmadik: és a házasság?

Utána meg jönne a válás..

2022. aug. 22. 16:25
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Lusta vagy, menj dolgozni, mert a férjed fog találni egy jobb macát, te meg maradsz, pénz és munka és pasi nélkül.
2022. aug. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Amúgy ide akármikor lehetne menni, ha meggondolom magam a teszten mindig átmegyek.
2022. aug. 22. 16:26
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

5-ösre:


Akkor jön majd csak igazán a válás, ha a férjed nyelve már lóg, mert egyedül próbálja fenntartani a családot a jelenlegi infláció mellett.

2022. aug. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Igaza van a férjednek, munka mellett is kereshettél volna mást és próbaidő alatt leléphettél volna
2022. aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jó hát lehet igazatok van, de van még egy gyár ami jobban fizet meg 10 percre van tőlünk megpróbálom azt.
2022. aug. 22. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!