Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy darab tetoválás nincs...

Ha egy darab tetoválás nincs rajtam, attól lehetek tetoválóművész?

Figyelt kérdés

Maga a téma érdekel, szívesen csinálnék tetkókat, de én magamra nem rakatnék egyet sem.


Tudom, hogy az lesz az ellenérv, hogy ez hiteltelenség. De nézzétek meg Dr. Sikos Gézát: egy kopasz férfi, viszont Magyarországon a hajátültetésben ő a szaktekintély.


2022. szept. 10. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
A legtöbb férfi nőgyógyásznak sincs pinája, mégis csinálják.
2022. szept. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez igaz. Csak nem tudom, hogy tetkós körökben hogy fogadnának.
2022. szept. 10. 13:41
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Én ugyan nem szeretnék tetkót, de ha akarnék, akkor a tetkós munkáit nézegetném és nem érdekelne, hogy rajta mi van, ha pl. a karján, hátán van egy tetkó, azt úgysem ő csinálta, akkor meg nem mindegy?
2022. szept. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
#2 nem értem, hogy mi köze a tetkós köröknek ehhez? Ügyfeleket akarsz, ahhoz meg szép munkát kell kiadnod a kezeid közül + hirdetned kell sokat.. ennyi.
2022. szept. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkodtam már, de az igazi vérbeli tetkósok lehet lenéznének. Amúgy én tetkó elennes is vagyok, mármint ellenzem emberi bőrön, de szívesen alkotnék mint művész tetoválógéppel.
2022. szept. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
"Maga a téma érdekel szivesen csinálnék tetkókat" szerintem neked nem feltétlen kellene ezzel foglalkoznod ez alapján a mondat alapján egy újabb középszerű tetováló talán lehetne belőled ha minden úgy alakul de ennyi abból meg van kismillió
2022. szept. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia

Budapesti tetováló művész vagyok. Több éve tetkózom. Mellette festőművész vagyok. Nincs egy darab tetkóm se. A vendégkörömet ez nem érdekli mert a munkáim a fontosak, hogy a többi Tetkós meg mit gondol az egyáltalán nem érdekel

2022. nov. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!