Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tappenz alatt dolgoztam. Mit...

Tappenz alatt dolgoztam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Keveredes volt, en azt hittem, hogy mar ki vagyok jelentve tappenzrol es elmentem dolgozni, de kozben még hivatalosan tappenzen voltam, es most nem tudom mit tegyek, mert holnap is mennem kene dolgozni, de ha holnap felhivom az orvost, akkor a utolag mar nem tudja visszacsinalni a tegnapit ugye? Meg talan a holnapit se? 3 es fel hetet voltam tappenzen, nem nagyon orultek neki es mar orultem, hogy vegre mehetek dolgozni.
2022. szept. 12. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Ha nincs zárva a táppénz, akkor zárja amikor te akarod. Le tudja zárni a tegnapi nappal is, meg az az előttivel is.
2022. szept. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%
Elhozod a dokitól a táppénzes papírt, leadod a cégnél és megmondod, hogy az utolsó x nap táppénzről lemondasz. Én akkor szoktam ezt csinálni, mikor a dokim nyávog, hogy nincs egynapos táppénz. Mondom neki, hogy írjon ki kettőre, és akkor megvan a lelki békéje.
2022. szept. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!