Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hollandia vagy Ausztria/Németo...

Hollandia vagy Ausztria/Németország, alja munkára?

Figyelt kérdés
Angolul egész jól beszélek(jobban mint Szijjártó Peti), németül tudom az "Erika" nevű dalt kívülről.

2022. szept. 19. 16:25
 1/9 A kérdező kommentje:
*című
2022. szept. 19. 16:26
 2/9 anonim ***** válasza:
Ausztria/Németország
2022. szept. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Németország szereti a migránsokat, én oda mennék alja munkára.
2022. szept. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de azért az frusztráló, ha nem érted az adott ország nyelvét, és ha jól tudom, a németek nem szeretnek angolul kommunkiálni alja-munkahelyen, mint hollandusék.
2022. szept. 19. 16:37
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Alja munkahelyen nem németekkel fogsz kommunikálni, hanem hozzád hasonló vendégmunkásokkal.

Pont azért szeretik a migránsokat, mert megcsinálnak minden szart.

2022. szept. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%
Először is az ő neve Szijjártó Péter! És nem hollandusék! Ameddig itt tartózkodsz Magyarországon, ennek az Úrnak köszönheted, hogy van mivel fűtened! Az arroganciád hatalmas. Mivel Szijjártó Péterrel jöttél és helytelenül írtad a nevét, gondolom ellenzéki vagy. Mi Fideszesek azért ennél alázatosabbak vagyunk. Egyáltalán miért csak alja munkára vagy jó? Miért nincs szakmád? Ilyen paraméterekkel nem is kellesz Orbán Magyarországára!
2022. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Már nem érdemes erre a néhány évre kimenni, hiszen 2030-ra Európa vezető gazdasági nagyhatalma leszünk, miközben Németországban már áram sem lesz! Épp a kanyarban előzünk Doktor Orbán Viktor Ministerpresident Úr vezetésével 🧡💪🍋🧡🇭🇺
2022. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Már nem éri meg kimenni külföldre, nem fizetik mar meg a munkaerőket ott se
2022. szept. 20. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia.

Lassan 2 éve dolgozom Hollandiában. Angolul szinte mindenki egész jól beszél. Nekem nagyon tetszik, teljesen más környezet mint odahaza. Az egyetlen negativum amit tapasztaltam az a munkásszálló. Rengeteg a lengyel és a román származású akikkel olykor-olykor nehéz jól kijönni. Viszont ha pároddal/haveroddal utaztok ki és találtok bérlésre saját lakást akkor nagyon nyugis és még olcsóbb is.

Közvetitőn keresztül valószinűleg minimálbérért fogsz dolgozni (ha saját lakást bérelsz akkor kaphatsz rendes munkaszerződést is ami kicsit dob a fizetésen). Kajára általában elmegy 200 euró / hó / személy. 800-1000 eurót gond nélül meg lehet spórolni havonta.

Ha lenne még bármi kérdésed szivesen segitek privátban

2022. szept. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!