Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Logisztikai mérnökként tényleg...

Logisztikai mérnökként tényleg alacsony a fizetés?

Figyelt kérdés
Konkrétan a fizetesek hu oldalon nincs logisztikai mérnök írva, de a logisztikai területre az átlagfizetést bruttó 274000-584000 forintig írja.

2022. szept. 20. 07:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Attól hogy a diplomádban logisztikai mérnök van még mehetsz más területre.

Ha pedig pont az érdekel miért nem nézed meg a bérsávokat álláshirdetéseknél?


Amúgy papíron én gazdaságinformatikus szakon logisztikai informatikus szakirányt végeztem, és fél évvel a diploma után kicsit magasabb a bruttóm mint a leirt bérsávod teteje.

2022. szept. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Attol is fugg hogy Bsc vagy Msc. Az, hogy netto 350ert fogsz szivni egyszeru demagogia.
2022. szept. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 Bsc. Egyik ismerősöm szakmai tapasztalat nélkül, minimális angol tudással azt mondta egyik nap, hogy ő egyetem után egyből nettó 500 ezres fizetéssel fogja kezdeni, ami teljesen irreálisnak tűnt már ott is, szóval ránéztem az álláshirdetésekre és fizetesek.hu-ra, ahol még bruttó 500 ezres állást se találtam.
2022. szept. 20. 19:07
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az tenyleg irrealis. Max par ev tapasztalattal. Egyebkent en erre a szakra jarok a BME-re, de en mar alapbol ugy mentem, hogy az Msc-t is megcsinalom. Bsc-vel igazabol "uzemmernok" leszel. A tervezos-szervezos-iranyitos kompetenciakat Msc-vel kapod meg, ott mar magasabb osszegeket is meg lehet keresni, ha jo allast tudsz kifogni.
2022. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ! Én a BME-vel szemben, a Duna másik oldalán tanulok pénzügy és számvitelt. :)
2022. szept. 20. 19:27
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Miért lenne alacsony? Egyik legkeresettebb mérnök az iparban.

Ha automatizáláshoz is ért a mérnök (pl. PLC), akkor mégtöbb.

Viszont MSc-t tényleg érdemes elvégezni.

2022. szept. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Az egyik legkeresettebbel nem értek egyet, ők az infosok meg a villamos mérnökök, utána meg a gépészek. Max ezek után jöhet a sorban
2022. szept. 23. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 totolala ***** válasza:

6-os nagyon el van tévedve.. a logisztikai mérnökök egy deka PLC-t nem tanulnak.. közük nincs az automatizáláshoz.. azzal inkább a villamosmérnökök, mechatronikai mérnökök, esetleg néhány gépészmérnök (egy bizonyos specializációval) foglalkkozik.


Az illető valszeg logisztikai mérnök, és isteníti a szakját, ha már oda ment, és triggereli, hogyha fikázzák a szakját.

2022. szept. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok. Gondolom ugy ertette, hogy ha mas helyrol osszeszedi a tudast, akkor. Nem hiszem, hogy a szakot istenitene, bar tenyleg nem rossz.
2022. szept. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Visszaterve, a log.mernokok tanulnak PLC-t. Igaz mesterkepzesen, de tanulnak.
2022. nov. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!