Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hivatalokba 18 fok, így sincs...

Hivatalokba 18 fok, így sincs ember, hát ezután sem lesz így vonzó?

Figyelt kérdés
Ígyis több intézménybe alig találni évek óta embert, hát ha most ezt a hülyeséget behozzák még inkább nem lesz vonzó munkahely.
2022. szept. 20. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. szept. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szétfagynék. Nagyon fázós vagyok. Biztosan nem dolgoznék így ilyen helyen.
2022. szept. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Az állami szféra (aktatologatás a hivatalban, rendőrség, máv stb) mindig is erről szólt. Minimálbérért lehet közösen ríni munka után a kocsmában, 40 év után pedig zabálni a farhátat ha marad rá a nyugdíjból. Mindig lesz aki elvállalja, mert egyszerűen van akinek ez jön be, a többi elmegy dolgozni.
2022. szept. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as máshol nincs aktatologatás? Hol élsz? Csak az a munka aki rakja a téglát, üti a vasat, fejti a szenet?
2022. szept. 20. 17:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mávnál vagyok közlekedésmérnök több év tapasztalattal keresek 220 nettót, meg lehet nézni nálunk szinte nincs is fiatal.
2022. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5 akkor gyere kormányhivatalba bőven többet kapsz :D És itt sem kell semmit csinálni
2022. szept. 20. 17:41
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki visz be a lába mellé egy hősugárzót és probléma megoldva. Kifogja ezt ellenőrizgetni és összeszedegetni?
2022. szept. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!