Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet egy olyan munkahe...

Hogyan lehet egy olyan munkahelyen rendesen dolgozni, ahol szinte minden ember kétszínű?

Figyelt kérdés

Lassan egy 1 éve dolgozok az Audi-ban, de 3 hónapja át raktak egy olyan helyre, ahol az emberek nagy része, nagyon kétszínű. Munka közeben is megy a kibeszélés másokról, és a folyamatos beszólások.

Nem az Audi lenne, életem fő munkahelye, de még szeretnék el lenni egy kis időt. A főnökség nem foglalkozik a témával, legyen meg a darabszám a többi nem számít. Ahogy észre vettem, itt sok embernek ez a hobbija, hogy másokat baszogatnak. Mentálisan is kezd már fárasztó lenni.



#kétszínű munkatársak
2022. aug. 30. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk dogozol és nem pletykákkal töltöd el a munkaidőd.
2022. aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
97%
Nem figyelsz rájuk. Ha megnegedi a szabályzat vigyél fülhallgatót, hallgass zenét munka közben, nem kell hallgatnod a kollegáidat
2022. aug. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Welcome to Hungary.


Tipikus csőcselék színvonal.

A szomorú az, hogy a szellemi munkakörökben is ez megy.

2022. aug. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen próbáltam a zene hallgatást, de azt is csak bizonyos helyeken engedik meg. Ahol nem engedik, ott meg hibába mondom a kollégáknak, hogy nem érdekel az témakör, utána csak idő kérdése és engem cseszgetnek, valami apróság miatt. Én csak szeretném le dolgozni a napi 8 órát, és nem érdekel hogy ki kivel mit, mikor és hogyan.

Tényleg ez megy mindenhol? Ennyire unatkoznak az emberek?

2022. aug. 30. 12:24
 5/7 anonim válasza:

Igen, sajnos mindenhol ez van. Ez nem unatkozás, hanem tipikus emberi természet.


Annó nekem is ez volt a legnagyobb bajom az előző munkahelyemen. Mivel én utáltam a pletykákat, ki is közösítettek, de nem is kerestem a társaságot, mivel én dolgozni jártam be, nem pedig pletykálkodni.

Majd egy szép napon megszűnt a munkahely. Nagyon örültem neki, mert azt a légkört már irtó nehezen lehetett elviselni.

Most egy irodában dolgozom, kevés az ember, és itt nincs az az undorító pletyka. Igaz, csak 4 órában dolgozom, mivel autista vagyok. De itt legalább megbecsülik a munkámat.

Délután pedig kedvemre a hobbimnak hódolhatok (angolról magyarra fordítok, valamint tanulok héberül).

2022. aug. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs ilyn tehát nem igaz hogy mindenhol ez van.
2022. aug. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Állitólag akik az Audiban dolgoznak, azok mind egy trágyadombról érkezők gyüjteménye.

Tisztelet a kivételnek!

2022. aug. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!