Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Chaturbaten dolgozók milyen...

Chaturbaten dolgozók milyen kifizetési módot használnak?

Figyelt kérdés

Csináltam egy chaturbate fiókot és egész jól megy… viszont a kifizetési módoknál elakadtam.

Epayservices -hez akartam regisztrálni de valamiért nem enged, lehetetlen dolgokat kér.

Saját számlára 45 dollárért utalnak ki, amit nagyon soknak tartok de ha nincs más akkor az lesz.. meg az látszik is, ha értitek mire gondolok.

Cosmopaymentet nézegetem még meg a paxumot.

Mindegyiknek van kártyája?

Ki hogyan oldja ezt meg?


Kérlek segítsetek mert ez így nagyon rossz érzés hogy a kifizetésnél elakadtam.



2022. szept. 23. 18:43
A kérdező szavazást indított:
Epaymentset erőltesd mindenképp
Cosmo
Utaltasd ki saját számlára, pár alkalomból nem lehet baj de erre ne szokj rá
Paxum
Egyéb
8 szavazat
 1/2 A kérdező kommentje:

Jaj köszönöm mindenkinek! ❤️ regisztráltam cosmopaymentre és nem is kértek annyi adatot mint az epayments, csak személyi lakcím és 5000 ért küldenek majd kártyát is! Remélem innen már minden simán megy majd.


26/n

Sz.

2022. szept. 23. 19:51
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én is most tervezek cosmo-ra regisztrálni, de egyszerűen nem találok releváns magyar forrást. Megosztanád a tapasztalataidat, hogy mi hogy működik a gyakorlatban Magyarországon? Össze kell kötni a bankoddal? Simán ugyanúgy tudsz a kártyával fizetni a boltban, mint bármelyik másik hazaival? Volt már, ahol nem fogadták el? Az adózása hogy néz ki? Vállalkozóként csinálod, és számlázol, vagy magánszemélyként, vagy szép csendben fű alatt? Kicsit parázok már lassan mindentől. Ha nem szeretnéd itt megosztani, privátban is szeretettel várom a tapasztalataidat, sokat segítene, ha látnám a gyakorlati részét, hogy tényleg működik. Köszi előre is!

febr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!