Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő diplomások, melyik...

Pályakezdő diplomások, melyik platformon, illetve hol találtatok állást?

Figyelt kérdés
És mennyi idővel a diplomázás után? Nem gond, ha egyáltalán nem kapcsolódik a végzettségedhez, az is érdekel.

2022. szept. 25. 16:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
2 héttel linkedinen
2022. szept. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Mar a diploma megszerzese elott talaltam Schonherz iskolaszovetkezeten keresztul, ott folytattam diploma utan.
2022. szept. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Cégek saját oldalán az állásajánlatokat böngészve.

Már végzés előtt megvolt a helyem.

Suli utolsó félévében folyamatosan kerestem, hogy ekkor és ekkor záróvizsgázok, utána felvesznek-e.

Végül végzés előtt fölvettek, hogy amikor van időm és energiám menjek betanulásra.

Munkahelyem szinte szemben van az egyetemmel, 5 perc gyalog.

2022. szept. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Linkedin. Jelentkezés után 1-2 napon belül jeleztek, majd 1 hét elteltével már dolgoztam is. (Vagyis inkább betanulás persze).
2022. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Linkedin, állásbörzén, kinézett cég honlapján/jelentkezési platformján.
2022. szept. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Én utolsó félévemben elmentem gyakornokoskodni egy céghez és utánna ott folytattam teljes állásban pár hónappal azután miután végeztem.


Amúgy az, hogy hol keresed, függ attól hogy milyen irányba szeretnél menni. IT állások nagyrésze kint van linkedinen. Ha van specifikus cég a fejedben akkor megnézheted a karrier oldalukat is hátha van nyitott pozi.

De ott van profession és egyebek is.


Nekem maga a keresés kb 2 hónap volt és vagy 20+ helyre adtam be az önéletrajzom, abból kb 5 hívott fel és 2 ből jutottam el az interjúsor végéig.

2022. szept. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nekem a Profession egyáltalán nem jött be, tizenpár helyre adtam be de soha nem történt semmi. Minden próbálkozás egy újabb ecsetvonás a bohócmaskarámon
2022. szept. 25. 21:49
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
linkedin vagy céges oldalon karrier
2022. szept. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%
Érdekes itt mindenki szuper állással meg linkedinnel van meg milliós fizetéssel. :D
2022. szept. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%
#9 mi erdekes benne? Menj at a Politika kategoriaba, az pl. szegeny prolival van tele, akik az eppen aktualis kormanyt anyazzak sanyaru sorsuk miatt.
2022. szept. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!