Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik azok a dolgok, amikből az...

Mik azok a dolgok, amikből az átlagembernek le kellett már mondania?

Figyelt kérdés

vagy legalábbis lejjebb adnia.


Átlag alatt értsük most a jó,megbízható, biztosan reális adatokat közlő KSH-t az 503ezre bruttó átlagkeresetével.



2022. szept. 29. 08:07
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
0%

28


Sötét vagy picit.

2022. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
100%
#31: Miért is?
2022. szept. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
11%
Olyan alap dolgokat kellene nektek elmagyarázni, hogy szörnyű. Maradjatok is alkalmazottak, ha ennyire nem vagytok tisztában a pénzügyi dolgokkal, nektek soha az életben nem lenne sikeres vállalkozásotok. Ki is követem a kérdést, mert csak az energiát szívjátok el a hülyeségeitekkel.
2022. szept. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
81%
AKkor tudod linkelni a sikeres vállalkozásod honlapját? szeretném megnéznni és tanulni belőle, hogy olyan sokra vigyem mint te.
2022. szept. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
14%

#33

Szóval fogalmad sincs ezért nem tudsz válaszolni. Jó hogy végül beismerted.

2022. szept. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
51%
#19 és 1 milla bevételből nem tudtok kifizetni 300e-et? Akkor ott nagy a probléma veletek.
2022. szept. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Azért talán érdemes tisztázni valamit. 1. A kérdés úgy szólt, hogy "az átlagembernek" amihez én nem társítanám (mint írtam) az átlag fizetést, de az emberek többségéről volna szó. 2. Ehhez jön az, hogy vállalkozó nem lehet mindenki és ilyen még a leg jólétibb országokban sincs, hogy mindenki vállalkozó, tehát még Svédországban, Dániában és Németországban sem mindenki vállalkozó. 3. Ha egy merész fantáziát néznénk is meg egy ilyen felvetésre, amikor mindenki vállalkozó, akkor felmerül az a kérdés is, hogy ki lesz az eladó az üzletben? A tulaj? Vagy ki lesz jegykezelő a vonaton? A MÁV vezérigazgatója? Vagy mondjuk ki vezeti a repülőgépeket? A légiforgalmi cégek tulajdonosai?


Szóval a helyzet az, hogy a gyakorlatban nem lehet mindenki cég tulajdonos, mert semmi sem működne. :)

2022. szept. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 A kérdező kommentje:
pontosan 37es, de ezt sok szakmuki EV meg gyakoris "mennyé vállalkozónak ne itt sírjá" nem fogja soha megérteni.
2022. szept. 30. 08:21
 39/59 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, mi átlagemberek vagyunk. A férjem 230-at keres, én is ott körül kerestem, de most itthon vagyok gyeden és a második gyerekünket várjuk, az én bevételem is havi 200 körül van (gyed+csp+havi pár órás meló).


Keleti megyeszékhely, itt ennyit keresnek az átlagemberek.


A mi szerencsénk az, hogy még időben tudtunk házat venni (külföldi melóból, amúgy nem lenne), de van még vele meló, és amiről le kell most mondanunk, az pl. pont a ház alakítása. Tehát megélünk, bár a kajára odafigyelünk, nem rendelünk és drága,speciálisabb alapanyagoka már nem veszünk vagy mértékkel, fent tudjuk tartani az egy db autónkat, tankolni és nyilván futja a gyerek dolgaira, játékra, néha egy-egy programra és tudunk félretenni,ez nekünk fontos, ha nem tudnánk félretenni adott hónapban, akkor inkább másból veszünk visza, de fontos nekünk a tartalék.


Ami nem fér bele, az még egy autó. Vagy egy normálisabb nyaralás. De most úgy vagyunk vele, pici gyerekekkel mindegy, megpróbáljuk befejezni a házat, hogy később arra ne kelljen spórolni. Csak huh, úgy elszálltak az árak, hogy brutál, pl. a teraszunk burkolása és fedése legalább 2 millió forint. Azért havi 400 körüli bevételből ezt összespórolni nem 2-3 hónap.

2022. szept. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
0%

Jajj ne aggódjatok, nem lesz itt mindenki vállalkozó.

Alap dolgokkal nem vagytok tisztában, belőletek soha nem lesz vállalkozó. Ettől aztán én nem félek.


Amúgy mi ez a f.aszság, hogy biztos villanyszerelő vagyok 500 nettóért?


Arra nem gondoltál, hogy esetleg nekem dolgoznak az emberek és több cégem van???


Tudjátok a vállalkozásban is mindig van előrelépés, annyi a titok, hogy nem kell elszórni a pénzt. De hát ez nektek esélytelen, hogy menjen.


Amúgy meg valóban kikövettem a kérdést, csak a telefon dobta be. Nem valószínű, hogy ide visszatérek.


Tudjátok a sikeres emberek sikeres emberek társaságában mozognak.

2022. szept. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!