Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik azok a dolgok, amikből az...

Mik azok a dolgok, amikből az átlagembernek le kellett már mondania?

Figyelt kérdés

vagy legalábbis lejjebb adnia.


Átlag alatt értsük most a jó,megbízható, biztosan reális adatokat közlő KSH-t az 503ezre bruttó átlagkeresetével.



2022. szept. 29. 08:07
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
100%

"Tudjátok a sikeres emberek sikeres emberek társaságában mozognak."


Írod ezt, miközben a gyakorin cseszed az idődet 🤣

2022. szept. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 A kérdező kommentje:
Hogy dobja be a telefon, ha kikövetted a kérdést?
2022. szept. 30. 08:37
 43/59 anonim ***** válasza:
25%
#39: Havi 400-ból elég merészség két gyereket vállalni. Igazság szerint egy gyerekhez is kellene legalább fél millió havonta.
2022. szept. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem láom avállalkozásod honlapját:((( Vagy az ügyfeleidnek se mered elküldeni mester?
2022. szept. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
82%

43-as, hát nem tudom, itt tényleg mindenki ennyit keres, vagy ennyit sem, pl. bolti eladó barátnőm nem kap 200-at sem havonta. És nem látom, hogy éhen halnának az emberek, max. nem járnak nyaralni.


Van otthonunk, tudunk egészségesen enni (oké, nyáron konyhakertet is művelünk, nekem ez hobbi), ki tudjuk fizetni a rezsit, a kocsit, tudunk félretenni. Telik programokra, némi extrára, mittudom én, karácsonyi dekorációra.


Én nem hiszem, hogy aki keres 7-800 ezret, de albérletben lakik, az jobban él, mint mi. Ismétlem, ez Kelet-Magyarország. Tudni kell tudatosan élni, meg nem pazarolni.

2022. szept. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
100%
Én pl mindenféle márkás dologról lemondtam, korábban mindig megvettem a drágább fogkrémet, Listerine-t, Dove dezodort, tusfürdőt stb. Ezekről a saját márkás verziókra váltottam. Élelmiszer terén szerettem kísérletezni új termékekkel és általában azt ettem, amit megkívántam. Most meg csak azt nézem, hogy mi az, ami akciós. Sajtokról, márkás szalámiról, marhahúsról stb-ről lemondtam, pedig amúgy szeretem. Tisztítószerekből is próbálom a leggazdaságosabb verziót venni. Bár ott még mindig inkább megéri megvenni a márkés termék nagy kiszerelését, mert én úgy vettem észre, hogy a saját márkásak nem olyan hatékonyak.
2022. szept. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 A kérdező kommentje:

46, én is ezt csinálom, kivéve fogkrém, dezodor, hál istennek betudom szerezni könnyen ezeket a dm-es árnál jóval olcsóbban kis kínai boltokból.


Én még azt szoktam, hogy amikor 50% egy hús bevásárlok belőlük, és be a fagyasztóba

2022. szept. 30. 09:14
 48/59 anonim ***** válasza:
80%

#45 Én is Kelet-Magyarországon élek. Lehet itt is jól keresni. Én 230-at 2015-ben kerestem...


#47: Én évek óta ezt csinálom. Csodálkoznak sokan, hogy december közepén hogy a francba eszek lecsót. Hát úgy, hogy szeptember elején kimegyek a piacra, bevásárlok pár kiló olcsó szabadföldi paprikát/paradicsomot, aztán be a fagyasztóba.

Szalámiból, sajtból, majonézből, pipere cuccokból évek óta sajátmárkásat veszek, mert ugyanolyan minőség, de olcsóbb.

2022. szept. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
100%

#40

"Tudjátok a vállalkozásban is mindig van előrelépés, annyi a titok, hogy nem kell elszórni a pénzt."

Szóval ha nem szórom, akkor néhány hét alatt lehet 100-200millió forintom? Vagy ezt hogy gondolod?


Gyanítom valami tizenéves vagy aki fantáziál róla hogy mekkora biznisszmen lesz majd egyszer...

2022. szept. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
100%

"Én is Kelet-Magyarországon élek. Lehet itt is jól keresni. Én 230-at 2015-ben kerestem"


Így van. De itt átlagemberekről szólt a kérdés. Tudod, tanárok, eladók, gyári munkások, diplomás adminisztratív irodai dolgozók, aki úgy a lakosság 90%-át teszik ki.


Mellesleg, nekem pl. van diplomám és 2 felsőfokú nyelvtudádom, mégis ez volt a max., amit bármelyik cég fizetett volna, sőt, volt, aki 180 ezret akart ilyen kvalitásokkal, pedig nagy multi.

2022. szept. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!