Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen úton kerültetek a...

Milyen úton kerültetek a jelenlegi munkahelyetekre?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy álláshirdetés útján, ismerős beajánlott, megkerestek állásajánlattal stb.
2022. szept. 30. 12:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
#8 én írtam a 3. válaszomban, hogy a profession adatbázisában talált meg a jelenlegi munkáltatóm. Nem olyan ritka ez szerintem, korábban is voltam így interjún. És még csak nem is arról van szó, hogy világelső lennék valami nagyon specifikus szakterületen :) Az meg nem csoda, hogy a profession.hu nem válaszol, ha jelentkezel egy állásra, hiszen ők csak közvetítenek, de sem az interjúkat, sem magát a kiválasztási folyamatot nem ők intézik, hanem az adott cégek. Ahhoz nekik már nincs közük.
2022. szept. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ismerettség alapján megkerestek, felhívtak. Ezen az új munkahelyemen sok mindekit ismertem már korábban, sokkal dolgoztam is együtt. Aztán mikor megüresedett egy hely, rám gondolt a főnök, akivel szintén együtt dolgoztunk régebben. Hát így.
2022. szept. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

Vállalkozó voltam, 5 évig dolgoztam főleg egy nagyobb külföldi cégnek, meg ha jött megrendelő, nekik.


Aztán elegem volt a nagy cég hülyeségeiből, a folyamatos látástól mikulásig dolgozásból, abból, hogy nincs hétvége vagy ünnepnap. (Szoftvertesztelés, ügyféleszolgálat, ilyesmi) Elkezdtem teljes munkaidős állást keresni.

Beadtam a jelentkezésem egy céghez, kvázi az esélytelenek nyugalmával (nincs szakirányú képesítésem, csak az 5 év tapasztalatom). Behívtak első interjúra, majd másodikra, majd harmadikra, utána pedig felajánlották az állást, egy héten belül kezdhettem.

Megszakítottam az együttműködést az addigi megrendelőimmel (nyilván a szerződésben meghatározott időket betartva). Majd elkezdtem bejárnidolgozni fix munkaidőben, emberek közé. Két hét múlva jött a covid, azóta is itthonról dolgozom. Azóta már több projekten is dolgoztam, új feladatkörben, magasabb fizetésért. Mellette napi szinten beszélünk online a kollégákkal, és a munkaidő végén kikapcsolom a laptopot, és másnap reggelig rá se nézek. Ja, és még szabadságom is van. :D

2022. szept. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ki volt írva az álláshirdetés.

Jelentkeztem rá, volt elbeszélgetés, aztán telefonon jelezték, hogy engem választottak.

2022. okt. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Sodródtam. Évekig voltam munkanélküli, ment le az önbizalmam. Egy könyvtárban voltam sokat, ott összehaverkodtam a dolgozókkal, aztán egyszer kellett ember s beléptem.
2022. okt. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

15


ez menő :)

2022. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
16# ugye?! Hajam lobog a száguldó karrieremben! :-D
2022. okt. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
nem, szerintem tényleg menő, hogy nem hagytad annyiban az életet és nem gubóztál be otthon
2022. okt. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
18# ja, kedves vagy!
2022. okt. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A nép útján
2022. okt. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!