Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A mechatronikai mérnök jó...

A mechatronikai mérnök jó szakma, megéri ezt választani?

Figyelt kérdés

2022. okt. 6. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
hát, nem egy IT, de jobb mint árkot ásni.
2022. okt. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha érdekel a gépészet is, mert sok gépész tárgyat tanulnak (mechanika, géprajz, anyagtechnológia, fluidtechnika, stb.)
2022. okt. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Jó nehéz ja :D

Kész szivattyú!

2022. okt. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De van olyan jó, mint pl. a gépész- vagy villamosmérnök?
2022. okt. 7. 16:57
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy hallottam rosszabb, a fizikája sokkal gyakorlatiasabb de próbálják elméletibe átültetni minnél precízebben és ettől cumi!


Minnél inkább ki akarja zárni a "közelítőleg" tényezőkert, de a "mérést" nélkülözi. Így sok sikert a számoláshoz!

Amit csak mérni lehet azt hiába akarja számítani!


A mechatronikai megoldások nagrésze az egyediségről szólna...

Örökké fejlődő terület, törvényszerűségek kavalkádja szül újabb törvényszerűségeket, és ezt számítani nem igazán lehet jól szerintem, inkább csak mérni és kutatni.


De persze mit vársz a magyar közoktatástól? Még szép, hogy számítani akarja!


Mérések meg anyagkísérletek nélkül, papíron ceruzával, úgy a legolcsóbb!

2022. okt. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!