Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy felsős,...

Mennyit keres egy felsős, vagy középiskolai tanár? Azt gondolom, hogy sok mindentől függ.

Figyelt kérdés

Nem tippeket kérnék, hanem aki tényleg tudja, van rálátása, az válaszoljon.

40 év körüli, tanári tapasztalat nélküli személyről lenne szó. Nyílván más munkakörből, 15 év munkaviszonnyal.

Munkahelyváltáson gondolkodom, nagyon szeretnék tanítani, de nem tudom, hogy valóban annyira gáz- e a fizetésük, mondjuk az enyémhez (közigazgatás) képest.


2022. okt. 9. 17:20
1 2
 11/14 valaki : ***** válasza:
Bocsánat, kedves 9-es, de ki mondta, hogy én sírok? :D Csak válaszoltam egy kérdésre.
2022. okt. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 valaki : ***** válasza:
Ó, és szerintem félreértettél. Nem 230-cal "sírok". Az az osztályfőnökivel van együtt. Amúgy 205, ami valóban a garantált bérminimum. Ha egy iskolában évi 1-2 osztály indul, esetleg 3, akkor se kap minden tanár osztályt. Ez lutri. Szóval nem ebből kell kiindulni.
2022. okt. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szja mentességgel ennyi vagy anélkül?

Mert a bérminimum 170 körül van

2022. okt. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 valaki : ***** válasza:

Anélkül

Én elmúltam 25

Osztályfőnököi pótlék nélkül nem tudom pontosan mennyi, van a papíron olyan, hogy a garantált bérminimumra való kiegészítés. Azzal együtt 205.

Meg kell mondjam őszintén, én nem igazán szoktam foglalkozni ezzel, mert a 9-es válaszoló nagyon mellélőtt, én nem hisztizek, nem sírok, még csak nem is sztrájkolok. Majd gondolom később fogok, ha családot kell eltartani, egyelőre csak élvezem a munkámat.

2022. okt. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!